Děčín – Mor. Budějovice 3:2 (2:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Šumperk 2:4 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 8:2 (kon.)
Písek – Kobra 1:3 (kon.)
IHC Králové Písek
1:3 (1:1, 0:1, 0:1) Stav série: 2:4
HC Kobra Praha
Úterý 07.03.2017, 19:00 • Zimní stadion Písek • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

Děkuji všem za pozornost. Hezký zbytek večera. Nashledanou v příští sezóně. (21:17:44)

Utkání tedy vyhrává Kobra a postupuje do čtvrtfinále. Písečtí hokejisté předvedli dobrý výkon, ale na postup to letos nestačilo.

59:57
    Vhazování v útoku Písku.

59:44
    Písecký tým zkouší hru bez brankáře.

59:30
    Písečtí se nemůžou dostat do pásma, aby zkusili hru v šesti hráčích bez brankáře.

59:04
    Oddechový čas pro domácí celek.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

Hosté v plném počtu. Domácí nemají štěstí a nedaří se jim dostat puk za P. Bílka.

55:49
    Šteiner (KOB) – 2.min.- zdržování hry.

55:49
    Velká mela u brankáře hostů. Píseckým se nepodařilo na několik pokusů dostat puk za čáru.

54:30
    Jedličkovo pokus vyráží gólman k mantinelu do bezpečí.

54:15
    Šuhajova nahrávka nebyla adresována spoluhráči, hosté získávají kotouč a tlačí se do proti útoku.

54:00
    Hosté znovu jezdí v útočné třetině a snaží se něco vymyslet. Puk končí znovu u gólmana modro- žlutých.

52:38
    Další střela hostů končí znovu v chráničích domácího brankáře.

52:18
    Vackovo nahození z obranné třetiny končí až u Hausera. Hosté vybojovali útočné pásmo.

51:30
    Písečtí měli puk v útoku, ale gólovou akci si nevytvořili.

50:55
    J. Verbík střílí puk mimo klec Písku.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 10. Koupal (Sýbek, Procházka) – 18. Antončík (Jedlička, Verbík), 26. Kysela (Hlinka), 47. Šteiner (Vlach, Matějček)

IHC Králové Písek: Hauser (Kadlec) – Procházka (C), Kozák, Červinský, Pavlíček, Suda, Hanus, Koutenský – Pašek (A), Koupal, Sýbek (A), Šuhaj, Drda, Suchan, Jiřinec, Rod, Strnad, Homolka, Klas.
    HC Kobra Praha: P. Bílek (Langer) – Šteiner, J. Verbík, Švaříček, D. Bílek, R. Verbík, Vacek, Semrád – Jakeš (C), Antončík, Jedlička, Vlach, Matějček, Hlinka, Kuchta, Slanina (A), Kysela, Matějek, Pulkrab, Kučera.

Rozhodčí: Škrobák – Marek, Kučera