Boston – Detroit 6:1 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Dallas – Ottawa 2:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Stav série: 2:1
Rytíři Kladno
Čtvrtek 09.03.2017, 15:00Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

Zápas skončil vítězstvím Motoru. Kladno mělo si celkem více šancí než Motor, ale nedokázalo je využít. Domácí tým ukázal větší produktivitu a sílu v brance. Vede tak na zápasy už 2:1. Zítra je na pořadu odveta. (17:07:42)

59:40
    Čas se krátí a vhazovat se bude před brankou Kladna.

59:23
    Kladno se nedostane ani k timu a ani k brance Motoru.

58:48
    Jan Bárta vypíchl puk a jel sám na branku, ale brankář hostů svůj tým drží nad vodou.

58:16
    Motor je usazen před Stahlem a zatím nepouští Kladno do útoku.

57:31
    Teď budou muset hosté hodně přidat, aby se stavem ještě něco udělali.

56:30
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Při přečíslení našel Tejko najetého ŠTĚPÁNA KADILÁKA a ten se trefil nad lapačku brankáře. Asistence: Miroslav Tejko, Jan Bárta

54:12
    Kladno je kompletní a Motor své vedení nenavýšil.

52:55
    Ani domácím přesilovka moc nesvědčí a více mají zatím puk v držení hosté.

52:12
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Veber – 2 min., vysoká hůl).

51:10
    Motor zahrozil protiútokem, ale střela Gumana skončila nad brankou.

50:38
    Bárta vyvezl puk do útočné třetiny, ale tam ho ztratil a musí se zase vracet zpět.

48:40
    Kladno přidalo na obrátkách a zvýšilo svoje úsilí o vstřelení branky.

47:51
    Hosté usazeni před Paterou a Motor nemůže vyhodit puk ze své třetiny.

46:55
    Už jsou zase obě mužstva kompletní.

46:44
    Kladenští se jen těžko dostávají přes modrou čáru.

45:40
    Kladno má další přesilovou hru a zatím s ním nenaložilo moc dobře. Motor se srdnatě brání a vyhazuje puky ze své třetiny.

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 12. Guman, 31. Tejko (Bárta, Guman), 57. Kadilák (Tejko, Bárta) – 3. Patyk

Banes Motor České Budějovice: Patera(Němec) – Tintěra, Svoboda, Dosek, Kubeš, Rákosník, Radoš – Rolínek, Doktor, Guman, Káník, Sloboda, Tejko, Pixa, Bárta, Kadilák.
    Rytíři Kladno: Stahl (Svoboda) – Havelka, Veber, Kučera J., Cibák, Chládek, Šíma, Malý – Vach, Piovarči, Patyk, Bláha Š., Řepka, Okegawa, Schildhabel, Bláha O., Husarik, Kučera, Kalaj