Carolina – NY Rangers 4:3 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 4:1 (kon.)
Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Colorado – New Jersey 3:2 (kon.) | Calgary – Montreal 5:0 (kon.)
Arizona – Ottawa 2:3 (po pr.) | Vancouver – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Nashville 3:2 (po pr.)

3. Andrew Ladd (NYI) 1+0 (06:49:10)

Statistiky: Střely na bránu: 39-28; Zablokované střely: 10-11; Vhazování: 63%-37%; Hity: 26-32; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 6-6.

Troy Stecher dvacet sekund před koncem poslal zápas do prodloužení, které ve druhé minutě rozhodl Andrew Ladd. Skvělé utkání odehrál Josh Bailey, který se na všech třech gólech Islanders v normální hrací době podílel asistencí. Pohledné a dramatické utkání je u konce. Konečný výsledek: Vancouver Canucks 3 New York Islanders 4 po prodloužení.

61:33 Andrew LADD - 3:4

61:33
    Islanders právě vstřelili branku!
    Calvin de Haan na pravém křídle zamíchal s pukem a z ostrého úhlu ho nahodil před bránu, kde kotouč na vzdálenější levé tyči dorazil do brány ANDREW LADD! Islanders vítězí 4:3! Asistence: Calvin de Haan a Ryan Strome.

60:52
    Josh Bailey se málem řítil sám na bránu, čistě ho ale sroloval k ledu vracející se Ben Huttona. Následovalo zakázané uvolnění, které bylo odpískáno proti Canucks.

60:17
    Christopher Tanev se ocitl v blízkosti pravé tyče v šanci, Thomase Greisse ale nepropálil.

60:01

V Rogers Areně jsme byli svědky zajímavých 60 minut, po kterých nás čeká nadstavba v podobě prodloužení. Dvacet sekund před koncem vyrovnal Troy Stecher. Před námi je dramatické prodloužení. Skóre po třetí třetině: Vancouver Canucks 3 New York Islanders 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:40 Troy STECHER - 3:3

59:40
    Vancouver právě vstřelil branku!
    TROY STECHER na pravém křídle na modré čáře naznačil střelu a poté si vybruslil na vrchol pravého kruhu pro vhazování, kde napřáhl ke krásné táhlé střele zápěstím, která zamířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Vancouver při hře bez brankáře 20 sekund před koncem vyrovnal na 3:3! Čeká nás prodloužení? Asistence: Henrik Sedin a Markus Granlund.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:42
    Ryan Miller naskočil na střídačku a Vancouver to zkouší v závěru při hře bez brankáře!

57:18
    Dnešní utkání sleduje 18406 diváků.

56:43
    John Tavares vypálil z vrcholu mezikruží a Ryan Miller puk po dalším jistém zákroku ukryl v náručí.

56:03
    Anders Lee se málem dostal v blízkosti pravé do zakončení, nakonec ale ve své snaze neuspěl.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 22. Boucher (Horvat, Stecher), 24. Bärtschi, 60. Stecher (H. Sedin, M. Granlund) – 16. Tavares (Jo. Bailey, Lee), 30. Beauvillier (Jo. Bailey), 40. B. Nelson (Leddy, Jo. Bailey), 62. Ladd (de Haan, R. Strome)

Vancouver Canucks: R. Miller (Bachman) – Biega, Edler (A), Stecher, Sbisa, Ch. Tanev, B. Hutton, Trjamkin – D. Sedin (A), H. Sedin (C), M. Granlund – Bärtschi, Horvat, Boucher – B. Gaunce, B. Sutter, Megna – Cramarossa, Chaput. Hlavní trenér: Willie Desjardins.
    New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Leddy, Pelech, de Haan, Hamonic, Hickey, Seidenberg – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – N. Kuljomin, B. Nelson, Ho-Sang – Ladd (A), R. Strome, Chimera – Gionta, Beauvillier, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Ghislain Hebert. Čároví: Lonnie Cameron, Brad Kovachik

Diváci: 18406