Monaco – Bordeaux 2:1 (kon.) | Nancy – Lille 1:2 (kon.) | Montpellier – Nantes 2:3 (kon.)
Rennes – Dijon 1:1 (kon.) | Guingamp – Bastia 5:0 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:2 (1:0)
Lille OSC
Sobota 11.03.2017, 20:00 • Stade Marcel Picot, Tomblaine • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu! (21:54:07)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:6.
    Střely mimo: 7:3.
    Rohy: 5:4.
    Ofsajdy: 4:3.
    Fauly: 11:13.

Je za námi konec zajímavého utkání. V prvním poločase poslal do vedení domácí Dia, jenže v tom druhém se hostům povedlo otočit vývoj skóre. Nejprve se prosadil po hodině hry de Préville, deset minut před koncem zápasu rozhodl Lopes.

90+5

90+4
    Eder podržel míč, který sice získali nakonec domácí, ale aspoň dokázal pro svůj celek ušetřit několik cenných vteřin.

90+3
    Enyeama vykopl míč na polovinu hřiště, domácím strašně rychle ubíhá čas.

90+2
    Lopes běžel se svým spoluhráčem proti jedinému obránci, autor druhé branky chtěl přihrát svému kolegovi do prázdné branky, ale pokus byl sražen na roh. Z něj nic nebezpečného pro domácí nebylo.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hráči Nancy zahrávali rohový kop, z brankové čáry míč vyhlavičkoval jeden z obránců Lille!

89
    Domácí zastavil v pohybu vstříc brance soupeře rozhodčí, který si správně všiml ofsajdu. Vypadá to, že tohle by mohli hosté zvládnout. Ke třem bodům mají čím dál tím blíže!

88
    Dvě minuty před koncem utkání drží míč hosté. Snaží se ubránit jednogólový náskok.

87
    Nakonec jsem se zmýlil. Místo rohového kopu domácí hráli autové vhazování, ale přestože míč letěl do vápna skoro jako centr, nebyla branka Lille ohrožena.

86
    Cuffaut (NAN) a de Préville (LIL) vidí za vzájemnou strkanici žlutou kartu.

85
    Ve vápně se začali fotbalisté postrkovat, opravdu se přiostřuje! Mám pocit, že konec utkání bude zajímavý.

84
    Domácí fotbalisté se dostali do zajímavé příležitosti, vše nakonec končí jejich rohovým kopem.
    82. Rony LOPES - 1:2

82
    Lille právě vstřelilo branku!
    Neskutečné, z následného protiútoku se totiž dokázali prosadit hosté! Míč se rychle dostal až k vápnu Nancy, byť Eder o něj přišel, tak se odrazil doleva, kam si naběhl RONY LOPES, kterému nedělalo problém uklidit míč za Černika – 1:2!