Nice – Caen 2:2 (kon.) | Marseille – Angers 3:0 (kon.)
OGC Nice
2:2 (0:1)
SM Caen
Pátek 10.03.2017, 19:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:54:19)
    Tabulka po prvním utkání 29. kola

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.

Zápas je u konce a to po strhujícím závěru. I když se hosté dostali v 50. minutě po trefě Yanna Karamoha do dvoubrankového vedení, tak to hráči Nice nezabalili, vystupňovali tlak a alespoň srovnali. Nejprve v 71. minutě snížil Mario Balotelli a o šest minut později srovnal střídající Anastasios Donis. Víc už však domácí nezvládli a v honbě za titulem zaznamenali nečekanou bodovou ztrátu.

90+3

90+2
    Caen u míče a samozřejmě se hráči snaží jej udržet co nejdéle.

90+1
    Souquet při rychlé kombinaci zahrál rukou a tohle neuniklo pomeznímu sudímu.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Žlutou kartu za faul dostal domácí Anastasios Donis.

88
    Už se zase hraje, roh ale domácím vůbec nevyšel. Caen vyvezlo míč k půlce.

87
    Stále pokračují diskuse o předcházející akci, kapitán Baysse neúspěšně vysvětluje svůj pohled na věc.

86
    Ten se změnil ve dva rohové kopy, ale před tím druhým domácí neúspěšně reklamovali hru rukou.

85
    Tlak narůstá, nyní následuje centr z přímého kopu.

84
    Dobrou šanci spálil Le Bihan. Adéoti totiž před ním neodvrátil a domácí hráč ihned pálil z voleje. Jenže vysoko nad.

84
    Přijde ale další, domácí rozehrávají rohový kop.

84
    Už se ale zase hraje u jeho vápna, Souquetovi nevyšel centr.

83
    Vercoutre rozehrává od vlastní branky, samozřejmě nikam nepospíchá.

82
    Je to teď fotbal na jednu branku, a to na tu hostující.

Aleš Pur

Branky: 71. Balotelli (Dante), 77. Donis – 36. Santini (Bessat), 50. Karamoh (Santini)

Karty:   41. Souquet (NIC), 89. Donis (NIC) – 56. Ben Youssef (CEN)

OGC Nice: Cardinale – Souquet, Baysse (C), Dante, Dalbert – Seri, Cyprien (57. Le Bihan), Walter – Eysseric, Balotelli, Marcel (63. Donis).
    Náhradníci: Benítez – Le Bihan, Pereira, Donis, Obbadi, Koziello, M. Sarr.

SM Caen: Vercoutre – Da Silva, Yahia, Ben Youssef – Guilbert, Adéoti, Féret (C), Bessat – Santini, Karamoh (72. Leborgne), Rodelin.
    Náhradníci: Dreyer – Seube, Louis, Imorou, Leborgne, Genevois, Ndongo.

Rozhodčí: Francois Letexier – Eric Danizan, Cyril Mugnier