Saint-Étienne – Méty 2:2 (kon.) | Lyon – Toulouse 4:0 (kon.) | Lorient – PSG 1:2 (kon.)
Olympique Lyon
4:0 (1:0)
Toulouse FC
Neděle 12.03.2017, 17:00 • Parc Olympique Lyonnais (Lyon) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Přeju hezký zbytek nedělního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (18:54:15)

Lyon v druhém poločase naprosto dominoval. Nakonec se výsledek zastavil výhře 4:0. Branky vstřelil Jallet, Cornet a dvakrát Depay. Lyon snižuje náskok na třetí místo a také zvyšuje na páté. Toulouse se propadá až na 11.místo. na 18.místo, které znamená sestup mají náskok osmi bodů.

90+2

90+2
    Poslední útok zápasu vedl Jallet, který už nic nevymyslel a tak zápas končí.

90+1
    Ghezzal si chtěl také užít pocit vstřelení gólu, jenže ho zradila nepřesná práce s míčem.

90
    Rozhodčí Bastien se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Óscar Trejo (Toulouse FC).

87
    Mammana si opět poradil ve vápně díky své výšce a síle.

86
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Rachid Ghezzal.

85
    Domácí trenér si připravil své druhé střídání v utkání.

84
    Na zemi leží otřesený Doumbia. Po pár sekundách je ovšem zpět na nohách.

83
    Ferri nadvakrát vybojoval míč uprostřed hřiště a pro jistotu přihrává míč na obránce a ti na brankáře Lopese, který chce přidat další čisté konto do sbírky.
    82. Memphis Depay (LYO) - 4:0

82
    Lyon právě vstřelil branku! Neuvěřitelný gól MEMPHISE DEPAYE! Vybojoval míč na půlicí čáře. Viděl, že Lafont je hodně vyběhnutý a tak vyslal nadýchaný oblouček, který spadnul přesně do brány.

80
    Do rychlého brejku hostů se hnali pouze dva hráči, takže bylo víceméně jasné, že k radosti se nedostanou.

79
    Zápas se už pomalu ale jistě dohrává. O vítězovi a zároveň majiteli tří bodů je naprosto jasno.

78
    Toivonenova střela končí v náručí Lopese, který se nemusel ani pohnout ze svého místa.