Columbus – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Minnesota 4:7 (kon.)
St. Louis – Anaheim 4:3 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 2:3 (1:2 po s.n.) | Boston – Philadelphia 2:1 (kon.)

3. Cam Talbot (EDM) 93.33% (28/30), 65:00

Utkání dopadlo přece jen lépe pro Penguins.

V šesté minutě otevřel stav utkání Nick Bonino a Jevgeni Malkin ještě v první třetině navýšil vedení o další branku. Domácí se ale nezalekli a ve druhé třetině dokázal snížit David Desharnais, který skvěle ztečoval kotouč za zády Fleuryho. Ve třetí třetině dílo dokonal Connor McDavid a utkání tak poslal do prodloužení, které vítěze neurčilo a tak rozhodli samostatné nájezdy, v nichž se prosadil Sidney Crosby. Na toho okamžitě odpověděl Connor McDavid a stav na nájezdy 1:1. Phil Kessel, jenž vymetal pravý růžek Talbotovy branky!

Phil KESSEL - 2:3

V samostatných nájezdech jsou úspěšnější hosté a PHIL KESSEL svým nájezdem rozhoduje dnešní utkání.

3. série
    1:2
    Phil Kessel trefuje přesně pravý horní růžek a ukončuje utkání ve prospěch Penguins!

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

52:45 Connor MCDAVID - 2:2

52:45
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Domácí dokázali vyrovnat! CONNOR MCDAVID nejprve přihrál na pravý kruh na volného Lucice, jehož střelu z první Fleury vyrazil přímo na levý kruh, kdy byl první jmenovaný, který trefil přesně odkrytou branku! Asistence: Milan Lucic a Leon Draisaitl.

50:45
    Hra má rychlé tempo a hraje se dlouho bez přerušení.

49:13
    Kunirt se snažil procedit kotouč na připraveného Bonina mezi kruhy.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 25. Desharnais (Kassian, Russell), 53. McDavid (Lucic, Draisaitl) – 6. Bonino (S. Wilson, J. Schultz), 18. Malkin, rozh. náj. Kessel