Den Haag – Nijmegen 1:0 (kon.) | GA Eagles – Eindhoven 1:3 (kon.) | Heracles – Utrecht 2:1 (kon.)
Excelsior – Heerenveen 4:1 (kon.)
Go Ahead Eagles
1:3 (0:1)
PSV Eindhoven
Sobota 11.03.2017, 19:45 • De Adelaarshorst (Deventer) • Nizozemská Eredivisie • 26. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný sobotní večer a u dalších fotbalových přenosů nashledanou. (21:47:34)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:13. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:10.

Je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se dočkali hned 3 branek. Nejprve ve 49. minutě vyrovnával na 1:1 Elvis Manu, ale hned za 12 minut si vzali hostující hráči vedení zpět, konkrétně se o to postaral Luuk de Jong. Ke konci utkání PSV udeřilo ještě jednou, když po rychlém protiútoku skóroval Andres Guardado. Hostující tým PSV Eindhoven tak potvrdil roli favorita a nakonec jednoznačně vyhrává na Go Ahead Eagles v poměru 1:3.

90+3

90+3
    Tvrdou ranou se prezentoval Bergwijn (PSV) a o pár decimetrů minul branku domácích.

90+2
    PSV oblého pokutové území domácích a snaží se vstřelit ještě jeden gól.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Hráči ví, že je v podstatě rozhodnuto a utkání se již spíše dohrává.

87
    Střídání v týmu PSV Eindhoven; odchází S. de Jong a přichází J. Hendrix.
    ANDRES GUARDADO - 1:3

85
    PSV právě vstřelilo branku!
    A je to už 1:3. Po levé straně utekl domácí obraně Bergwijn a poslal přízemní centr do pokutového území. Tam si velmi dobře naběhl ANDRES GUARDADO a střelou do protipohybu brankáře rozjásal hostující fanoušky.

82
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles; odchází S. Duits a přichází L. de Kogel
    Dvojstřídání v týmu PSV Eindhoven; odchází B. Ramselaar a G. Pereiro a za ně přichází na hřiště S. Bergwijn a D. Schwaab.

81
    L. de Jong se na hranici vápna uvolnil a vyslal nebezpečnou střelu k pravé tyči branky, kterou stráží Zwarthoed. Ten ale podržel svůj tým a střelu chytil.

79
    Hráči PSV trochu polevili ve své aktivitě a domácí hned poslali 2 centry do jejich vápna. Obrana však zapracovala skvěle a centry odvrátila.

77
    Po dlouhé době si na míč sáhnul Zoet (PSV), nic vážného však řešit nemusel a v klidu vykopává.

75
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles; odchází J. Antonia a přichází D. Maatsen.

73
    Domácí hráči jsou frustrovaní, pokřikují na sebe a rozhazují rukama. Takhle jen těžko dokáží vyrovnat.

70
    Elvis Manu (EAG) dostává za své protesty žlutou kartu. Abych byl upřímný, měl jí dostat již v prvních minutách zápasu.