Columbus – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Minnesota 4:7 (kon.)
St. Louis – Anaheim 4:3 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 2:3 (1:2 po s.n.) | Boston – Philadelphia 2:1 (kon.)
San Jose – Nashville 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:0 (1:0, 0:0, 0:0) Stav série: 2:1
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 11.03.2017, 14:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off extraligy st. dorostu • Čtvrtfinále

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava vyhrála nad Energií Karlovy Vary v rozhodujícím třetím čtvrtfinále 1:0 a po vítězství 2:1 na zápasy postupuje do semifinále, se s Vámi loučí a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý. (17:21:19)

Energie po celý zápas nedokázala vsítit Jihlavě gól. Domácí hráči v poli zblokvali hodně střel a co prošlo na Daniela Šťastného, to domácí muž v masce bezpečně lapil. Rozhodl tak gól Matěje Daňhela ze 36 vteřiny a poté už žádný další nepadl.

Jihlava tak oplácí Energii čtyři roky staré vyřazení v semifinále a právě do semifinále letošní NOEN extraligy staršího dorostu nyní postupuje! Soupeřem Dukly v boji o medaile bude Plzeň. Semifinále začíná v úterý 14. března v Jihlavě.

Ani ve třetí třetině se Karlovarští nedokázali prosadit a možná si nyní říkají.. Jo kdybychom jeden dva góly z druhého zápasu, kdy jsme Duklu porazili 5:1, schovali na třetí zápas. Jenže na kdyby nebo kdybychom se v hokeji vůbec nehraje.

59:40
    František Klejna pálil od modré po přihrávce Bernátha. Šťastný si proti jeho střele povyskočil a má jí ve výstroji. A že před ním bylo několik hráčů, moc toho neviděl.

59:27
    Domácí vyhodili puk příliš prudce po prknech, je z toho zakázané uvolnění a buly po pravici Šťastného.

59:10
    Jakub Kašpar jde znovu ven z branky.

59:05
    Jihlava vyhrála buly, Kašpar rozehrává na spoluhráče.

58:59
    Konec oddechového času. Jakub Kašpar jde do branky, ale jen tak napůl plynu. Bude se vhazovat ve středním pásmu poblíž obranné modré Dukly.

58:59
    Karlovy Vary si vyžádaly oddechový čas.

58:59
    Hra je přerušena, hosté totiž v závaru před Šťastným hráli vysokou holí.

58:49
    To už hrají hosté bez gólmana.

58:36
    V situaci dva na jednoho dával Vala puk mezi kruhy na Hrbatého, který prudkou přihrávku nezkrotil na hokejce.

58:00
    Oznámeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Energie znovu vlastní chybou přišla o pásmo.

57:39
    Tlačil z vrcholu pravého kruhu vystřelil a Halberštát jemnou tečí usměrnil kotouč kam? Těsně vedle pravé tyče.

57:20
    Musil si sklepl puk na levém kruhu a lehce jej dal do středního pásma.

57:06
    To je drama, to je drama. Do konce základní hrací doby chybí bez šesti vteřin tři minuty.