Litoměřicko – Dobrovice 0:0 (6:7 po pen.) | Písek – Vltavín 3:2 (kon.) | Olympia Radotín – Táborsko akademie 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Převýšov 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Benešov 3:0 (kon.) | Hořovicko – Štěchovice 2:3 (kon.)
Tachov – Zápy 2:1 (kon.)
FC Písek
3:2 (2:1)
Loko Vltavín
Sobota 11.03.2017, 10:15Česká fotbalová liga • 18. kolo

V utkání byl o něco silnější tým hostů. Měli několik šancí, které se jim nepodařilo naštěstí pro domácí využít. Písecký tým tak po třech brankách vyhrává a v tabulce si připisuje důležité tři body. Vltavín tak odjíždí z Písku s prázdnou. (12:43:04)

90+3

90+2
    Ještě jedno střídání ze strany domácího týmu. Z trávníku odchází Froněk a nahrazuje ho Martin Held.

90+1
    Rozběhla se první minuta nastavení, domácí drží těsné vedení. Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Několik minut před koncen zápasu domácí střídají. Ze hřiště odchází Vaněk a nahrazuje ho Sajtl.

87
    Nepřesný pokus hostů o vyrovnání, míč mířil mimo.

84
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí při první velké šanci ve druhé půli dávají gól. Z levé strany šel Vaněk. Nahrávkou do vápna přesně na FILIPA ŘEZÁČE, který střelou do pravé části branky dává vedoucí gól v utkání.

82
    Po delší době zahrazili Písečtí. Roušal zasahovat nemusel, míč nemířil mezi tři tyče.

80
    Do konce druhého poločasu zbývá cca 12 minut, stav je stále nerozhodný 2:2.

77
    Vltavínu se při rozehrávce od rohového praporku nepodařilo ohrozit domácí bránu.

75
    Ani tentokrát Rondzik nemusel zasahovat a bude odkopávat balón od své brány.

73
    Hráč Vltavínu nedokázal při zakončení usměrnit míč mezi tyče.

70
    Domácí se ubránili dalšímu rohovému kopu soupeře.

69
    Žlutí se i na domácí straně. Za faul potrestán Vaněk.

67
    Žlatá karta pro hostujícího Abenu.

65
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Vltavín dokázal smazat dvoubrankové manko a nyní se hosté radují z vyrovnávající branky. Celou akci vymyslel Pozníček, který nahrávkou přesně našel ABENU BIHOLONGA MARTINA. Ten střelou z pravé části vápna dává gól.

63
    Další možnost hráčů Vltavína, tentokrát Rondzik musel zasahovat. Pokračuje se za stavu 2:1.