Litoměřicko – Dobrovice 0:0 (6:7 po pen.) | Písek – Vltavín 3:2 (kon.) | Olympia Radotín – Táborsko akademie 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Převýšov 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Benešov 3:0 (kon.) | Hořovicko – Štěchovice 2:3 (kon.)
Tachov – Zápy 2:1 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
0:2 (0:1)
SK Převýšov
Sobota 11.03.2017, 10:15 • Vyšehrad (UMT) • Česká fotbalová liga • 18. kolo

Převýšov hrál ve druhém poločase lepší fotbal než jeho soupeř. Vyšehrad ve druhém poločasu skoro nic nevymyslel a Převýšov si zaslouženě odváží tři body. To je ode mě vše, přeji hezký den. Na shledanou. (12:36:40)

90+2

90+1
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kraják, přichází Novák.
    90+1. KRAJÁK - 0:2

90+1
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Převýšov si pojišťuje vítězství v tomto zápase a v nastavené minutě zápasu navyšuje své vedení na 2:0. Vítěznou branku střílí LUKÁŠ KRAJÁK.

89
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Bastin, přichází Vyšehrad.

88
    Souhra hostujících hráčů na levé straně hřiště nedopadla a domácí budou moci něco vymyslet?

86
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Zezula, přichází Věchet.

86
    Domácím se nedaří dostat soupeře pod potřebný tlak a hosté se v pohodě brání a nemají ani problém zaútočit.

85
    Nedovolený zákrok domácího hráče na polovině hřiště.

84
    Žlutou kartu dostává Bastin (SK Převýšov).

83
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Volešák, přichází Macej.

83
    Drobílek nyní dobře pracoval s míčem, přihrávka do prostoru šestnáctky se však již nepodařila, obránce hostů byl rychlejší a odkopává míč.

82
    Centr po rohovém kopu chytá do svých rukavic Winter a posílá své mužstvo směrem dopředu.

81
    Po ní bude následovat další rohový kop, hostům se teď daří držet svého soupeře daleko od své brány.