Olomouc – Vlašim 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Prostějov 7:2 (kon.)
FK Varnsdorf
7:2 (3:1)
1. SK Prostějov
Neděle 12.03.2017, 14:30 • Městský stadion v Kotlině (Varnsdorf) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

90+1
    Konec zápasu. (16:16:11)

90
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

89
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    DANIEL KOZMA se prosadil jako střídající hráč a domácí již vedou 7:2!

86
    Autorem branky je OSKAR FOTR, který zvyšuje skóre zápasu na 6:2 pro domácí celek.

81
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Nikolas Daníček, přichází Jan Neuberg.

71
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Karel Knejzlík, přichází Oskar Fotr.

68
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Zdeněk Fládr, přichází Josef Čtvrtníček.

65
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Výsledek dnešního zápasu koriguje nyní hostující KAREL KROUPA. Domácí mají ale stále více než luxusní tříbrankový náskok.

60
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Patrik Švantner, přichází Daniel Kozma.

59
    Rozklad hostujícího týmu pokračuje. Pátý gól domácího celku zaznamenal mladík PATRIK ŠVANTNER.

57
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Hirsch, přichází Jan Hladík.

53
    Domácí zvyšují již na rozdíl tří branek, když se svým druhým gólem v zápase prosadil BOJAN DORDIČ.

50
    Dnešní utkání sleduje 782 diváků.

46
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Robin Elšík, přichází Michal Sečkář.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:31.

První poločas zápasu mezi Varnsdorfem a Prostějovem. Hosté sice dokázali po dvou inkasovaných brankách snížit na 2:1, avšak těsně před odchodem do kabin přidal třetí domácí gól Bojan Dordič a Severočeši jsou tak hodně blízko druhé jarní výhře.

45

44
    V samém závěru poločasu přidávají domácí třetí gól. Šťastným střelcem je BOJAN DORDIČ a stav zápasu je rázem 3:1!
    Branky: 6. Durdević, 10. Zbrožek, 44. Dordič, 53. Dordič, 59. Švantner, 86. Fotr, 89. Kozma – 32. Skwarczek, 65. Kroupa

FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Zieris, Lischka – Cennerazzo, Daníček (81. Neuberg), Bláha, Knejzlík (71. Fotr) – Dordič, Švantner (60. Kozma), Durdević.
    Náhradníci: Samoel – Beránek, Novotný, Kozma, Fotr, Neuberg, Bílek.

1. SK Prostějov: Halouska – Machynek, Malý, Schuster, Hýbl – Hirsch (57. Hladík), Skwarczek, Fládr (68. Čtvrtníček), Alaverdašvili – Elšík (46. Sečkář), Kroupa.
    Náhradníci: Neoral – Hladík, Sečkář, Čtvrtníček, Zapletal, Rus, Píchal.

Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Šimáček