Southampton – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Southampton FC
0:0 (0:0)
Manchester United
Středa 17.05.2017, 20:45 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 28. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:42:08)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:8. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 7:10.

Středeční duel na St. Mary's Stadium mezi soupeři, kterým v závěru sezóny Premier League už prakticky o nic nejde, skončil bezbrankovou remízou. Oba týmy si vypracovali několik velkých příležitostí, zejména Southampton pak několikrát ztroskotal na vynikajícím Sergiu Romerovi, který svůj dnešní skvělý výkon započal hned v úvodu utkání, když chytil penaltu Gabbiadinimu. Také ve druhém poločase zkušený Argentinec své spoluhráče podržel a zaslouženě obdržel oceněný pro hráče zápasu. Manchester United byl gólu nejblíže v 71. minutě, když Anthony Martial z hranice vápna orazítkoval tyč.

90+4

90+4
    Velice nepřesný pas Tadiće se Jay Rodríguez snažil alespoň doběhnout, čímž znepříjemnil situaci při odkopu Romerovi.

90+3
    Manchester United zahrával přímý kop, centr Rooneyho ale domácí defenziva dokázal odvrátit.

90+1
    Marcus Rashford nemůže ani nyní postupovat z úhlu sám na branku, nacházel se totiž v postavení mimo hru.

90
    Hlavní rozhodčí Mike Dean nastavuje nad rámec řádné hrací doby ještě čtyři minuty.

89
    Do rychlého protiútoku se hnal Anthony Martial, jenomže jeho přihrávku na Rashforda vystihl Stephens a celá akce tak končí neúspěchem.

88
    Po ose Redmond – Boufal – Rodríguez se míč dostal až k Mattu Targettovi, jehož přízemní centr bez problému ukryl v náruči Sergio Romero.

86
    Erica Baillyho zřejmě, opět k nelibosti plných tribun, chytly křeče a opět se tak chvilku nebude hrát.

85
    Do konce utkání zbývá pět minut a nutno poznamenat, že tomuto utkání by určitě nějaký gól slušel. Příležitostí jsme už viděli spoustu.

84
    Sergio Romero tuší, že si jeho spoluhráči potřebují trochu vydechnout, a tak k nelibosti zaplněného St. Mary's svůj odkop od brány poněkud natahuje.

83
    Sofiane Boufal nicméně rozhodně přinesl na trávník svěží energii, po jeho dalším průniku a vyměně míče s Rodríguezem pálil uvnitř šestnáctky nad.

82
    Další akce Saints končí zbytečným útočným faulem přemotivovaného Boufala na Andera Herreru.

81
    Ofsajdová past Red Devils nyní nezafungovala, alespoň z pohledu pomezního rozhodčího. V hraničním postavením Jay Rodríguez tak po skvělé kolmici Romeua mohl sám před Romerem skórovat, jenomže těsně minul.

80
    Baillyho nepřesnou rozehrávku vystihl právě nově příchozí Boufal, který poté přihrál do křídla Rodriguezovi, jehož ovšem nenechal odcentrovat Darmian.

79
    Dušan Tadić se s trochou štěstí brilantně uvolnil ve středu pole a rychlý brejk domácí musel faulem zastavit Matteo Darmian.

78
    Také pro Jamese Ward-Prowse dnes zápas skončil, závěrečné minuty má oživit Sofiane Boufal.