Nacional – FC Ferreira 1:1 (kon.) | Benfica – Belenenses 4:0 (kon.)
CD Nacional
1:1 (0:1)
FC Paços Ferreira
Pondělí 13.03.2017, 19:00 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 25. kolo

Budu se těšit u dalšího přenosu. Na shledanou. (20:55:30)

Druhý poločas nám také nepřinesl příliš podívané. Nacional byl v něm lepší, aktivnější a zasloužil si vyrovnat. To se mu také díky střídajícímu Diazovi povedlo, ale poté už si domácí nedokázali vytvořit žádnou větší šanci. Hosté ve druhé půli pouze bránili a po inkasované brance nebyli už schopní na vývoj utkání reagovat. Často útočili pouze ve dvou, nebo třech hráčích a měli jedinou střelu na branku za druhých 45 minut. Zápas končí zaslouženou remízou, což musí spíš mrzet Nacional, který kvůli záchraně potřeboval zvítězit.

90+4

90+3
    Oba celky se snaží v posledních minutách hlavně neinkasovat, a tak se zdá, že utkání skončí remízou.

90+2
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Welthon, přichází Phellype.

90+1
    Rzohodčí nastavuje čtyři minuty. Domácí začali nastavený čas rohovým kopem, který hosté bez problémů odvrací.

89
    Velké vzrušení přes hostující bránou může opadnout, byl pískán ofsajd, navíc Defendi velkou šanci stejně vychytal.

88
    Další přímý kop pro domácí končí velice nepřesným centrem. Goncalves kopl míč svou levačkou vysoko nad branku hostí.

86
    Po faulu na domácího hráče rozehráli domácí standartní situaci, který skončila jen v náručí hostujícího brankáře.

84
    Tempo hry se trochu zmírnilo díky střídáním a také díky žluté kartě pro gólmana Defendiho. Viděli jsme hodně nepřesností v posledních minutách, ale závěr může přinést konečné rozuzlení.

82
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Valente, přichází Rodrigues.

82
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Agra, přichází Gomes.

80
    Žlutou kartu dostává Defendi (FC Paços Ferreira).

80
    Nacional je i nadále při chuti a chce přidat další branku, která by ho dovedla k vítězství. Rohovým kop jim k tomu ale nepomohl.
    78. CÁDIZ - 1:1

78
    Nacional právě vstřelil branku!
    Tak přece jen se to domácím podařilo. První přesný centr na hlavu hráče Nacionalu končí gólem. Postaral se o něj JHONDER CÁDIZ, který míč chytře protečoval k tyči, kde na něj Defendi nedosáhl.

74
    Centr z přímého kopu domácích letí mimo všechny hráče. Už to vypadá na bezradnost ze strany Nacionalu.

74
    Ve druhé půli zatím vidíme očekávaný průběh. Nacional se snaží vyrovnat, tlačí se dopředu, ale jeho útoky jsou velice bezzubé. Pacos brání svůj náskok a ani útoky nedoplňuje větším počtem hráčů. Otázkou zůstává, zda uvidíme v tomhle střetnutí ještě gól.