NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 4:8 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:4 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Vancouver – Boston 3:6 (kon.)
Arizona – Colorado 1:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:3 (kon.)
New York Islanders
4:8 (2:2, 2:4, 0:2)
Carolina Hurricanes
Úterý 14.03.2017, 00:40 • Barclays Center, New York • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (03:13:41)

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Jaccob Slavin (CAR) 3+1
    2. Jeff Skinner (CAR) 2+0
    3. Justin Faulk (CAR) 2+0

Právě skončilo utkání mezi New Yorkem Islanders a Carolinou Hurricanes. Po dvou třetinách vedli hosté vysoko 6:4 a třetí perioda tak slibovala velmi zajímavou podívanou. Ve 44. minutě zvyšoval na rozdíl tří branek Jeff Skinner, jenž proměnil nařízené trestní střílení bekhendovým blafákem. V minutě jednapadesáté se navíc prosadil Jaccob Slavin, který touto brankou dovršil svůj první hattrick kariéry. Carolina si tedy za výhry 8:4 připisuje dva body do tabulky Východní konference.

59:50
    Poslední útok domácích se nezdařil a utkání je u konce.

59:00
    Byla ohlášena poslední minuta zápasu.

58:35
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Cal Clutterbuck – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Elias Lindholm – 2 min., krosček).

57:22
    Raska zastavil na poslední chvíli poslední hráč domácích Seidenberg. Pokud by tak neučinil, tak by Thomas Greiss čelil švédskému hráči v přímém souboji.

56:18
    De Haan poslal přihrávku naslepo podél mantinelu a kotouč skončil přímo na holích hostujících hráčů, kteří mohou kombinovat v útočném pásmu.

55:22
    Zakázané uvolnění Caroliny. Buly je nařízeno před Camem Wardem.

54:26
    Jeff Skinner se znovu ocitl tváří v tvář Greissovi, ale tentokrát si domácí brankář na bekhendový blafák hostujícího útočníka počkal a jeho šanci zneškodnil.

52:36
    Wallmarkovu střelu zastavila obrana soupeře a domácí brankář tak nemusel vůbec zasahovat.

51:58
    O osudu tohoto duelu je již rozhodnuto, ale i přesto se domácí snaží alespoň o kosmetickou úpravu skóre.
    50:57 Jaccob SLAVIN - 4:8

50:57
    Carolina právě vstřelila branku!
    Tak tohle už je pro domácí trochu potupné! Teuvo Teräväinen vyslal na zteč JACCOBA SLAVINA, který si to namířil rovnou do útočného pásma a z vrcholu levého kruhu otřel svou ránu příklepem o hůl Travise Hamonica a kotouč následně prošel Greissovi mezi betony. Tento gól znamená první hattrick v kariéře pro Jaccoba Slavina. Asistence: Teuvo Teräväinen, Jordan Staal.

50:39
    Icing se pískán hostujícímu celku. Veškeré dění se stěhuje do obranného pásma Hurikánů.

50:24
    Střela od levého mantinelu minule bránu Cama Warda, který tak nemusel zasahovat.

49:44

49:20
    Hamonicovi se nepodařilo vyhodit a Carolina může rozjet kombinaci v útočném pásmu.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 10. R. Strome (Ladd, Hickey), 18. Gionta (Clutterbuck, N. Kuljomin), 23. de Haan (Ho-Sang, Hickey), 34. Ho-Sang (Beauvillier) – 15. Slavin (E. Lindholm, V. Rask), 15. Nordström (Stempniak, Slavin), 27. Faulk (J. Staal, Hanifin), 29. Skinner (E. Lindholm, Tennyson), 29. Faulk (Hanifin, P. Brown), 32. Slavin, 44. Skinner (TS), 51. Slavin (Teräväinen, J. Staal)

New York Islanders: Bérubé (29. Greiss) – Hamonic (A), de Haan, Pelech, Leddy, Seidenberg, Hickey – Jo. Bailey, Tavares (C), Lee – Chimera, R. Strome, Ladd (A) – Ho-Sang, B. Nelson, Beauvillier – Clutterbuck, Gionta, N. Kuljomin.
    Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Faulk (A), Slavin, Pesce, Hanifin, Tennyson, Dahlbeck – Teräväinen, J. Staal (C), Aho – E. Lindholm, V. Rask (A), Skinner – P. Brown, D. Ryan, McClement – Stempniak, Wallmark, Nordström.

Rozhodčí: O´Rourke, Rehman – Gibbs, Amell

Diváci: 12785