NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 4:8 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:4 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Vancouver – Boston 3:6 (kon.)
Arizona – Colorado 1:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
Columbus Blue Jackets
Úterý 14.03.2017, 00:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Columbus otočil vývoj zápasu ve třetí třetině na svou stranu a nadále může bojovat o vítězství ve východní konferenci a tím pádem i celé základní části NHL. Naopak Philadelphia prohrála potřetí v řadě a vypadá to, že se do play-off nepodívá, což může být dobrá zpráva i pro reprezentačního kouče Josefa Jandače, který by tak mohl oslovit Jakuba Voráčka, Radka Gudase či Michala Neuvirtha s pozvánkou na MS. Letci však ještě nemusí kládat zbraně. Ještě jim zbývá 14 zápasů a stále mají ztrátu pouze šest bodů. (02:54:18)

Columbus právě vstřelil branku!
    Domácí následně chybovali v rozehrávce a CAM ATKINSON neměl problém trefit prázdnou branku. Bez asistence.

59:14
    Bobrovskij už byl na zemi a bezmocný. Gostisbereho střela ale v brance neskončila.

58:30
    Domácí tým musí ale nuceně odejít z útočného pásma.

58:09
    Zakázané uvolnění Blue Jackets a Philadelphia posílá Masona na střídačku.

57:59
    Jenner skáče na led. Columbus je kompletní.

57:31
    Opět pomohl hostům sražený kotouč do ochranné sítě po střele Gostisbehereho.

57:23
    Weal zkoušel najít před brankou Konecnyho. Ten se dostal k teči, ale byla až moc vysoko a hra je přerušená.

56:53
    Hosté se osvobozují.

56:19
    Gistisbehereho pokus skončil až na zadním mantinelu.

55:59
    Jenner (CBJ) teď doslova daruje přesilovou hru Philadelphii, když se dopustil hloupého útočného faulu na polovině soupeře.

55:00
    Letcům zbývá posledních pět minut, aby poslali zápas alespoň do prodloužení.

53:47
    Stejného prohřešku se dopouští i Philadelphia.

53:11
    Zakázané uvolnění hostů.

52:40
    Hartnell našel před brankou Gagnera, proti kterému ale výborně zasáhl Mason.

51:22
    Domácí touží po vyrovnání, ale zatím se jim moc nedaří ohrozit Bobrovského.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 15. Konecny (Gostisbehere, Couturier), 25. B. Schenn (Giroux), 32. Konecny (Gudas, Read) – 8. Gagner (Bjorkstrand, Jenner), 9. Atkinson (Werenski), 35. Werenski (S. Jones, Calvert), 49. Dubinsky (Calvert, S. Jones), 60. Atkinson

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, N. Schultz, Gostisbehere, Del Zotto, Gudas – Weal, Giroux, Simmonds – Konecny, Filppula, Voráček – Read, Couturier, B. Schenn – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Quincey, Nutivaara – Jenner, Dubinsky, Atkinson – N. Foligno, Wennberg, Saad – Hartnell, Gagner, Bjorkstrand – Calvert, W. Karlsson, J. Anderson.