Úterý 14.03.2017, 17:00 • Arena 2000 • Play-off KHL • Čtvrtfinále

Jakub Nakládal (JAR) 1+1, 1 střela. čas na ledě 19:38

Střely na branku – 37:27 (11:11, 10:6, 16:10)
    Zblokované střely – 10:10
    Vyhraná vhazování – 30:25
    Trestné minuty – 4:16
    Hity – 28:26

Je konec! Hosté dnes sice skórovali jako první, ale to bylo z jejich strany také vše. Armějci totálně nezvládli třetí třetinu, ve které nestíhali, hráli nedisciplinovaně a inkasovali hned čtyřikrát. Vedení na stranu Lokomotivu strhl ve 44. minutě Pavel Kraskovskij. Poté se prosadil také Jakub Nakládal, jenž bleskově využil přesilovou hru. Čtvrtou branku Jaroslavle přidal střelou na bližší tyčku Alexandr Polunin a poslední slovo si vzal v čase 57:53 po krásné přesilovkové kombinaci Brandon Kozun. Lokomotiv tedy vítězí 5:1 a srovnává stav série na 2:2 na zápasy.

59:39
    Ještě jedno vyloučení na straně CSKA. Geoff Platt si vyšlápl na Pašnina a dostal trest za hrubost.

58:49
    Fanoušci Jaroslavle slaví! Arénu oběhla mexická vlna a nyní se ozývá děkovný pokřik „Molodci, Molodci.“
    57:53 Brandon KOZUN - 5:1

57:53
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí teď bránící čtveřici soupeře zcela rozebrali! Kontiola našel přihrávkou napříč pásmem obránce Staffana Kronwalla, který ještě nahrál před branku BRANDONOVI KOZUNOVI a ten se zblízka nemýlil. Asistence: Staffan Kronwall a Petri Kontiola.

57:27
    Hosté jsou ve čtyřech.

57:04
    Hosté třetí třetinu absolutně nezvládají. Nyní si nepohlídali střídání a dostávají trest za příliš mnoho hráčů.

56:49
    Hosté dostali puk alespoň do středního pásma.

56:32
    Po ráně Kontioly se snažil dorážet Talbot, ale puk končí pod Viktorem Fasthem.

55:42
    Jen těsně mimo vypálil Pavel Koledov, jenž v elitní přesilovkové formaci Jaroslavle nahradil zraněného Nakládala.

55:26
    Český sudí Martin Fraňo posílá na trestnou lavici Bogdana Kiseleviče za nedovolené bránění. Domácí si zahrají další přesilovku.

55:04
    Střela Naumenkova se odrazila vedle domácí branky.

54:24
    Sudnicin raději přidržel nahozený kotouč ve své výstroji. Domácí nemají proč riskovat.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 35. Talbot (Kozun, Nakládal), 44. Kraskovskij (Korškov), 49. Nakládal (Kronwall, Kontiola), 52. Polunin (Gavrikov), 58. Kozun (Kronwall, Kontiola) – 19. Platt (V. Žarkov, Vorošilo)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (41. Sudnicin) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Rafikov, Pašnin (A), Koledov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Mosaljov, Apalkov, E. Galimov – Lugin, Kadějkin, Averin – Loktionov.
    CSKA Moskva: Fasth (I. Sorokin) – Naumenkov, Kiselevič (A), Děnisov (C), Blažijevskij, Panin, Ar. Sergejev, Pivcakin – Ničuškin, Al. Popov, K. Petrov – Vorošilo, Muršak, Platt – V. Žarkov, Tělegin, Andronov (A) – Da Costa, Světlakov, P. Karnauchov – Kuzmenko.

Rozhodčí: Vasiljev, Fraňo – Otmachov, Raming