Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 8:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 5:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Klatovy 8:1 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 2:4 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 4:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:5 (0:0, 3:1, 1:4) Stav série: 0:2
HC RT TORAX Poruba 2011
Úterý 14.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji vám krásný zbytek večera. (20:26:40)

Dnešní zápas je u konce. Poruba ve třetí třetině dokázala čtyřmi góly otočit stav utkání a v této sérii tak už vede 2:0.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.
    59:45 Dominik KAFKA - 4:5

59:45
    Poruba právě vstřelila branku!
    Tohle je pro Šumperk hodně tvrdá rána. Velmi sporné vyloučení na domácí straně dokázali hosté využít patnáct vteřin před závěrečnou sirénou. Zmatků před bránou dokázal nejlépe využít DOMINIK KAFKA, který dostává Porubu do velké euforie. Asistence: Jakub Peslar, David Zachar.

59:31
    Ďurkáč vyhazuje kotouč do bezpečí, obě mužstva střídají.

59:11
    Další nepřesná rozehrávka na modrou z řad hostů, ti znovu přicházejí o útočné pásmo.

58:45
    Slováček nepřesně přihrál na modrou a Poruba tak musí opustit útočné pásmo.

58:18
    Tohle bude těžká chvíle pro Šumperk. Tomáš Drtil dostává dvě minuty za sevření puku rukou.

57:45
    Ze středního pásma do zkusil Bail, jeho pokus vytěsnil Kůdela vyrážečkou.

57:15
    Hrochovu střelu zastavil první bránící hráč.
    56:04 Michal SZTEFEK - 4:4

56:04
    Poruba v oslabení vyrovnává stav utkání. Chybu v obraně dokázal zužitkovat Slováček s MICHALEM SZTEFKEM, přičemž druhý jmenovaný posílal kotouč už do odkryté brány. Asistence: Ondřej Slováček.

55:35
    Ke střele se dostal Vachutka, kterou dokázal Čech vyrazit před sebe.

55:10
    Šumperk kombinuj v obraném pásmu Poruby...

54:40
    Marek Slavík (POR) dostává dvě minuty za sekání.

54:40

54:06
    Slavíkova střela skončila pod betony Kůdely..

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 31. Sedláček (Králík, Janota), 35. Sedláček (Janota, Sedlák), 40. Matějka (Vymazal, Hroch), 43. Cink (Hroch, Fischer) – 27. Peslar (Zachar), 43. Piecha (Slováček), 53. Sztefek (Piecha), 57. Sztefek (Slováček), 60. Kafka (Peslar, Zachar)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Zavadil) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišera, Janota, Drtil, Ďurkáč – Matějka, Vymazal, Vachutka, Sedláček, Králík, Langr, Cink, Hroch, Fischer, Ostřanský, Novosad
    HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Peslar, Puškár, Kaluža, Puzič, Bail, Rudl, Dresler, Flašar – Adamík, Kafka, Piecha, Vaněk, Jáchym, Orság, Seidler, Slováček, Zachar, Sztefek, Ballner

Rozhodčí: Fiala, Kašík – Novotný, Axman