Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 8:3 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 5:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Klatovy 8:1 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 2:4 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 4:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:5 (0:0, 3:1, 1:4) Stav série: 0:2
HC RT TORAX Poruba 2011
Úterý 14.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

58:18
    Tohle bude těžká chvíle pro Šumperk. Tomáš Drtil dostává dvě minuty za sevření puku rukou.

54:40
    Marek Slavík (POR) dostává dvě minuty za sekání.

52:40
    Zdenek Novosad (SUM) dostává dvě minuty za podražení.

48:57
    Jakub Ďurkáč (SUM) si jede odsedět dvě minuty za sekání. Poruba tak má možnost snížit stav utkání.

44:38
    Poruba si zahraje přesilovou hru. Michael Janota (SUM) dostává dvě minuty za podražení.

37:39
    A Šumperk své vedení může navýšit. Marek Kaluža (POR) mimo hru poslal k ledu Vachutku za což bude vyloučen. Dvě minuty dostává za krosček.

34:35
    Jakub Peslar (POR) dostává dvě minuty za sekání.

30:22
    Marek Slavík (POR) si jede odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

25:41
    Jan Matějka se dopustil zbytečného útočného faulu a hosté si tak zahrají přesilovku. Dvě minuty dostává za podržení.

16:20
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Tomáš Drtil (SUM) si jede odsedět dvě minuty za hákování.

14:57
    Marek Slavík (POR) dostává dvě minuty za podražení.

06:11
    Máme tu první přesilovou hru utkání. Jan Puškár (POR) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 31. Sedláček (Králík, Janota), 35. Sedláček (Janota, Sedlák), 40. Matějka (Vymazal, Hroch), 43. Cink (Hroch, Fischer) – 27. Peslar (Zachar), 43. Piecha (Slováček), 53. Sztefek (Piecha), 57. Sztefek (Slováček), 60. Kafka (Peslar, Zachar)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Zavadil) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišera, Janota, Drtil, Ďurkáč – Matějka, Vymazal, Vachutka, Sedláček, Králík, Langr, Cink, Hroch, Fischer, Ostřanský, Novosad
    HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Peslar, Puškár, Kaluža, Puzič, Bail, Rudl, Dresler, Flašar – Adamík, Kafka, Piecha, Vaněk, Jáchym, Orság, Seidler, Slováček, Zachar, Sztefek, Ballner

Rozhodčí: Fiala, Kašík – Novotný, Axman