NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 4:8 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:4 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Vancouver – Boston 3:6 (kon.)
Arizona – Colorado 1:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:3 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
8:3 (2:2, 2:0, 4:1) Stav série: 1:1
BK Havlíčkův Brod
Úterý 14.03.2017, 18:00 • Bouchalky • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Čtvrtfinále

Po vyrovnané první třetině která skončila 2:2, přišli chvíle už jen Žďáru. Ve druhém dějství se nejprve dostali do dvoubrankového vedení na 4:2. A v té třetí přidali další čtyři góly. H. Brod pak v závěru snížil pouze na 8:3. Plameny tak po skvělém výkonu vítězí 8:3 a stav je tak po dnešku vyrovnaný 1:1 na zápasy. Třetí duel se hraje už tento čtvrtek na zimáku v Havl. Brodě. (20:55:06)

59:57
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Tři sekundy před koncem už jen kosmeticky upravuje skóre DAVID KOZLÍK. Na – 8:3. Asistence: Filip Beneš

59:13
    V poslední minutě si po střele jednoho z hostí připisuje zákrok dnes opět výborně chytající domácí brankář Řehoř.

58:52
    Puk létá ze strany na stranu a žádný z týmů se už do ničeho nic moc nežene.

57:39
    Do úniku se mohl dostat hostující Chlubna, ale rozhodčí dobře zahlédl jeho postavení v offsajdu a přerušil tak hru.

57:13
    Offsajd H. Brodu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:57

54:06
    Žďár právě vstřelil branku!
    Osmý gól pro Žďár! Mezi kruhy dostal v přesilovce nabito MARTIN GREGAR, který svojí střelou propálil Pance. Stav utkání – 8:2 pro Plameny. Asistence: Michal Kaňka, Martin Pleva

53:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Duben – 2 min., sekání).

53:51
    H. Brod je už ve čtyřech. Ale Žďár dál kombinuje před Pancem.

53:03
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., podražení).

52:22
    Do dobré střelecké pozice se dostal na levém kruhu Kaňka, ale puk namířil pouze nad hostující branku. Plameny se ale drží dál v útočném pásmu a kombinují.

51:24
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., vysoká hůl).

49:59
    Plameny dávají gól č.7 a hosté si dnes nejspíš domů odvezou menší debakl. Na pravém kruhu dostal z první nabito LUBOŠ KUNSTMÜLLER, který svojí střelou prostřelil Pance a dal tak dnešnímu utkání podobu už na – 7:2 pro Plameny. Asistence: Martin Gregar, Marcel Juráň

48:49
    Na levém kruhu se dostal ke střele hostující Duben, jenže Řehoř v klidu zasáhl a schoval puk v lapačce.

48:17
    Dnešnímu utkání přihlíží 1.932 diváků!

46:50
    Plameny jsou teď na koni. Opět kombinují před Pancem a snaží se vytvořit si nějakou šanci.

46:00
    Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Novák, přichází Panec.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 8. Krupka (Kaňka, Beneš), 16. Střecha T. (Beneš, Pleva), 29. Pleva (Kaňka), 38. Kunstmüller (Staněk, Kolda), 44. Střecha T. (Bureš, Kuřítko), 46. Čech (Gregar), 50. Kunstmüller (Gregar, Juráň), 55. Gregar (Kaňka, Pleva) – 5. Semrád T (Lacina, Endál), 5. Michálek (Kozlík, Lacina), 60. Kozlík (Beneš)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Beneš, Vítek M., Smejkal, Staněk, Rašner, Kolda , Hort – Červenka, Kunstmüller, Vítek D., Bureš, Kuřítko, Gregar, Čech, Střecha T., Krupka, Kaňka, Juráň, Jícha
    BK Havlíčkův Brod: Novák ( 46. Panec) – Semrád T., Vala, Kulhánek, Duben, Lacina, Semrád M., Kříž, Přidal – Třetina, Endál, Chlubna, Kozlík, Michálek, Kuchta, Ludvík, Navrátil, Křížek, Beneš, Szilva, Cejpek

Rozhodčí: Held, Pokorný – Mikšík, Čelechovský

Diváci: 1.932