Washington – Minnesota 4:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Montreal – Chicago 2:4 (kon.)
Ottawa – Tampa 1:2 (po pr.) | Florida – Toronto 7:2 (kon.) | Edmonton – Dallas 7:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Buffalo 4:1 (kon.)
Montreal Canadiens
2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
Chicago Blackhawks
Středa 15.03.2017, 00:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek středeční noci! (03:27:31)

Československá stopa v utkání:

Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:25
    Marián Hossa (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:39
    Richard Pánik (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:51

Michal Kempný (CHI), Michal Rozsíval (CHI), Tomáš Jurčo (CHI) – zdraví náhradníci

3. hvězda: Shea Weber (MTL) 1+0

Utkání mezi Canadiens a Blackhawks právě skončilo. Z vítězství 4:2 se mohou radovat hráči Chicaga. Vítěznou branku vstřelil na začátku třetí třetiny Artěmij Panarin, který se prosadil po třiadvacáté v sezoně. Canadiens sice ještě v závěru zdramatizovali utkání, ale Blackhawks si přeci jen z Bell Centre odvážejí 2 body.

59:42
    Skvělý Crawford, který nyní vychytal lapačkou Byrona!

59:23
    Galchenyuk a Toews na vhazování po pravici Crawforda.

59:23
    Zakázané uvolnění hostů.
    Lavička Canadiens si vyžaduje oddechový čas.

58:57
    Canadiens se však nevzdávají. Price znovu na střídačce!
    58:38 Jonathan TOEWS - 2:4

58:38
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto. Prázdnou branku trefuje kapitán Hawks JONATHAN TOEWS. Asistence: Patrick Kane, Duncan Keith.

58:22
    Price na střídačce, Montreal v šesti!

58:22
    Po střele Markova je puk někde pod tělem ležícího Crawforda. Vhazovat se bude po pravici brankáře Chicaga.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:38
    Kotouč skončil mimo hrací plochu. Fanoušci Canadiens nyní výrazně podporují svůj tým.
    56:32 Shea WEBER - 2:3

56:32
    Montreal právě vstřelil branku!
    Pozor, Canadiens snižují na rozdíl jedné branky! Galchenyuk poslal kotouč na modrou čáru, kde se do něj opřel SHEA WEBER a jeho pokus skončil až za zády Crawforda. Pro beka Canadiens šestnáctá branka sezony. Asistence: Alex Galchenyuk, Alexander Radulov.

55:29
    Do konce třetí třetině zbývají necelé 4 minuty! Dokáží s tímto stavem ještě Canadiens něco udělat?

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 53. Byron (Gallagher, Davidson), 57. S. Weber (Galchenyuk, Radulov) – 13. P. Kane (Anisimov, Hjalmarsson), 31. Oduya, 41. Panarin (Schmaltz, P. Kane), 59. Toews (P. Kane, Keith)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Markov, S. Weber (A), Jemelin, Petry, Davidson, Jo. Benn – Pacioretty (C), Galchenyuk, Radulov – Byron, Danault, Gallagher (A) – Lehkonen, Plekanec, A. Shaw – King, Ott, T. Mitchell.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, Oduya, Seabrook (A), B. Campbell, T. van Riemsdyk – Schmaltz, Toews (C), Pánik – Panarin, Anisimov, P. Kane – Hartman, Kero, Hossa – Rasmussen, Krüger, Tootoo.

Rozhodčí: Hebert, Sutherland – Berg, Murphy

Diváci: 21 288