Nové Veselí – Lovosice 26:29 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná 35:29 (kon.) | Hranice – Jičín 27:30 (kon.)
Královo Pole – Plzeň 26:34 (kon.) | Zubří – Kopřivnice 29:23 (kon.) | Dukla – Litovel 40:18 (kon.)
TJ Cement Hranice
27:30 (12:14)
O2xyworld HBC Jičín
Středa 15.03.2017, 19:00Chance Extraliga mužů • 22. kolo

Vypuká hostující radost! Jičín dokázal vyhrát v Hranicích a využil zaváhání Veselí a na jeho úkor postupuje do play-off. (20:28:48)

Konec zápasu. (27:30)

60
    Domácím se v závěru podařilo opravit skóre. (27:30)

60
    Další branka hostí přes celé hřiště do prázdné brány. (26:30)

59
    Je rozhodnuto! Jičín přidává další branku a vede už o tři branky. (26:29)

59
    Jičín je tak necelých 120 sekund od play-off. (26:28)

59
    Domácí střílí pouze nad bránu! (26:28)

58
    Jičín vede o dvě branky! Dvě minuty před koncem to může být rozhodující. Domácí trenér bere oddechový čas. (26:28)

57
    Domácí opět střílí nepřesně! U míče jsou znovu hráči Jičína. (26:27)

57
    Jičinští nabídnuté šanci využívají! (26:27)

57
    Domácí se nedokázali prosadit. K míči se tak dostali hosté a jdou s ním dopředu. (26:26)

56
    V Hranicích máme znovu vyrovnáno. Čtyři minuty před koncem tak není nic rozhodnuté. (26:26)

55
    Přesná střela k tyči vrací vedení na domácí stranu. (26:25)

55
    Pět minut před koncem hosté vyrovnávají. (25:25)

54
    Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách. (25:24)

52
    Domácí svou akci využívají a vedenou znovu o jednu branku. (25:24)

52
    Jičinští odpovídají z následné akce vyrovnáním. (24:24)

51
    Povedená akce domácích jim vrací vedení o jeden gól. U míče jsou teď hosté. (24:23)