New Jersey – Philadelphia 6:2 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 2:4 (kon.) | Washington – Nashville 1:2 (po pr.)
Columbus – Florida 2:1 (kon.) | Carolina – Minnesota 3:1 (kon.) | Tampa – Toronto 0:5 (kon.)
Ottawa – Chicago 1:2 (kon.) | Edmonton – Boston 7:4 (kon.) | Arizona – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.)
Vancouver – Dallas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 1:4 (kon.)
Vancouver Canucks
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
Dallas Stars
Pátek 17.03.2017, 03:08 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Přeji úspěšný den a u dalších on-line přenosů na shledanou. (05:49:50)

3. John Klingberg (DAL) 0+2

Právě skončilo utkání mezi Vancouverem Canucks a Dallasem Stars. Po dvou třetinách bylo skóre nerozhodné 2:2 a poslední část tak slibovala napínavou podívanou. V 50. minutě dostal svůj tým do vedení přesilovkovou ranou Tyler Seguin a hosté byli opět o něco blíž výhře. V 56. minutě navíc přidal další gól Radek Faksa. Domácím nepomohla ani dlouhá závěrečná hra bez brankáře a Dallas tak může za vítězství 4:2 slavit 2 získané body.

59:35
    Kotouč je ve středním pásmu a tohle už Dallas zvládne.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí periody.

58:59
    Bo Horvat tečoval střelu Edlera. Jeho teč šla ovšem přesně do míst, kde byl připraven Kari Lehtonen.

58:43
    Daniel Sedin byl blízko snížení! Švédský forvard ovšem nedokázal puk protlačit přes betony ležícího Kariho Lehtonena.

58:20
    Ale už jej zase opouští a Vancouver hraje opět v šěsti!

58:05
    Kotouč se po zásahu domácích ocitl na střídačce Dallasu. Vhazovat se bude ve středním pásmu a Ryan Miller se vrací na led.

57:31
    Vyhození Dallasu jen těsně minulo bránu Vancouveru a píská se tedy zakázané uvolnění.

56:59
    Vancouver má na ledě šest bruslařů a Ryan Miller zůstává na střídačce.

56:23
    Domácí nyní tlačí svého soupeře, ale ten zatím nedovolil zakončit hráčům Canucks.
    55:31 Radek FAKSA - 2:4

55:31
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají druhý gól a jsou velmi blízko vítězství v dnešním duelu! Devin Shore obral za bránou o puk obránce Vancouveru a poté jej předložil na pravou stranu RADKU FAKSOVI, jenž pohodlně trefuje odkrytou bránu domácích. Asistence: Devin Shore.

55:09
    Zakázané uvolnění Canucks se pískat nebude a hráči Dallasu tak musí spěchat pro puk do obranného pásma.

54:30
    Vancouver se dokázal další útočné akci soupeře ubránit a může vyrazit do útoku.

53:36
    Henrik Sedin pálil bez přípravy z vrcholu pravého kruhu. Kari Lehtonen se však stihl přesunout a jeho ránu lapil do své rukavice.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 14. Bärtschi (Boucher, Trjamkin), 40. B. Hutton (Horvat, M. Granlund) – 9. Hemský (Elie, Nemeth), 20. Lindell (Klingberg, Spezza), 50. Seguin (Klingberg, Spezza), 56. Faksa (D. Shore)

Vancouver Canucks: R. Miller (Bachman) – Stecher, Edler, Sbisa, Trjamkin, Biega, B. Hutton – M. Granlund, H. Sedin, D. Sedin – Boucher, Horvat, Bärtschi – Shore (A), B. Sutter, Cramarossa – Megna, Chaput, LaBate.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Johns, Hamhuis, Oleksiak, Nemeth – Seguin, Spezza, Elie – Hemský, Eakin, Ja. Benn – Sharp, Faksa, McKenzie – B. Ritchie, D. Shore, Cracknell.

Rozhodčí: Kowal, Schlenker – Rody, Galloway