New Jersey – Philadelphia 6:2 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 2:4 (kon.) | Washington – Nashville 1:2 (po pr.)
Columbus – Florida 2:1 (kon.) | Carolina – Minnesota 3:1 (kon.) | Tampa – Toronto 0:5 (kon.)
Ottawa – Chicago 1:2 (kon.) | Edmonton – Boston 7:4 (kon.) | Arizona – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.)
Vancouver – Dallas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 17.03.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-out extraligy • 4. kolo

59:38
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matěj Beran – 2 min., hákování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Petr Chaloupka.

59:28
    Jakub Flek jel sám na Hübla, ale nedokázal zakončit.

58:57
    Martin Rýgl (KVA) musí zpytovat svědomí dvě minuty za hrubost.

58:30
    Karel Nedbal (PCE) nehrál podle pravidel a vysloužil si dvouminutový trest za držení.
    52:05 Dávid GRÍGER - 7:2
    Zdroj: Hokejka TV

52:05
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Dvojitá přesilová hra je proměněna díky DÁVIDU GRÍGEROVI, který zasadil kotouč přímočaře pod víko. V takové rychlosti, že Jaroslav Hübl nestačil jeho střelu ani zaregistrovat. Asistence: Marek Baránek, Martin Rýgl.

51:42
    Již třetím hráčem na trestné lavici hostů se stává Marek Trončinský (PCE) za vysokou hůl.

51:06
    Za držení Milana Davídka odchází zpytovat svědomí Petr Chaloupka (PCE) na dvě minuty.
    47:36 Matěj BERAN - 6:2

47:36
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    MATĚJ BERAN snižuje manko Dynama. Sjel si do mezikruží a dokázal prostřelit i přes bránícího karlovarského hráče. Asistence: Jan Ščotka

46:02
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ondřej Panna – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Ladislav Havlík.
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Sebastián Gorčík – 2 min., hrubost).
    45:11 Jakub FLEK - 6:1

45:11
    V zápase platí heslo "Nedáš, dostaneš." To nyní předvedl JAKUB FLEK, který zavěsil kotouč od víko a Hübl se stačil za jeho ránou jen ohlédnout. Asistence: Antonín Dušek.

43:37
    Tomeček mířil na Mikulíka, který neproměnil obrovskou šanci zápasu, když netrefil odkrytou branku.

41:48
    Poulíčkovo trest odpyká Ladislav Havlík (PCE), který odchází na dvě minuty za

39:07
    Ctirad Ovčačík (PCE) odpyká trest za hráčskou lavici, jelikož Dynamo hrálo v šesti.

32:29
    Tomeček promáchl kotouč v mezikruží.
    30:02 Petr STLOUKAL - 5:1

30:02
    Ve vlastním oslabení se dokázal prosadit PETR STLOUKAL ranou od modré, který jen sám na Jaroslava Hübla a splnil tak přání fanoušků o pátou branku. Asistence: Tomáš Dvořák.

29:21
    Marek Baránek (KVA) v souboji s Tomášem Kautem získává trest na dvě minuty za sekání soupeře.
    26:07 Rastislav ŠPIRKO - 4:1

26:07
    V útoku skončilo veškeré snažení. RASTISLAV ŠPÍRKO získal rychlou přihrávku od Zídka. Na milimetry přesně propálil bezmocného Davida Honzíka, který se za jeho střelou stačil jen ohlédnout. Asistence: Ladislav Zídek, Jan Ščotka.
    23:55 Vojtěch TOMEČEK - 4:0

23:55
    Každá zeď se jednou zboří, a tak se také stalo. Přesilovou hru proměňuje VOJTĚCH TOMEČEK, který dorazil kotouč za záda Hübla po střele Tomáše Rachůnka. Asistence: Tomáš Rachůnek

22:53
    Lukáš Nahodil (PCE) opouští svůj tým kvůli držení na dvě minuty.
    20:21 Dávid GRÍGER - 3:0

20:21
    Přihrávku do mezikruží dostal DÁVID GRÍGER od Rachůnek. První jmenovaný se přesně trefil pod horní tyčku Hüblovy svatyně. Asistence: Tomáš Rachůnek, Martin Rohan.
    19:10 Jakub FLEK - 2:0

19:10
    JAKUB FLEK nyní může poděkovat Ladislavu Havlíkovi. První jmenovaný jen sice sám na hostujícího brankáře, ovšem díky dobře položené hokejce Havlíka se dostal kotouč za záda Jaroslava Hübla. Asistence: Vladimir Sičák.
    18:20 Milan DAVÍDEK - 1:0

18:20
    Václav Skuhravý vypálil, ale Hüblovi se odrazil kotouč přímo před něj, tam stál připravený MILAN DAVÍDEK a s přehledem uklidil puk na své místo. Asistence: Václav Skuhravý, Dávid Gríger.

15:36
    Dávid Gríger (KVA) oslabí svůj tým na dvě minuty za podražení.

14:11
    Petr Chaloupka (PCE) se přidává ke svému spoluhráči na trestnou lavici za podražení.

14:02
    Ondřej Beránek proplul mezi obránci Pardubic a pak byl sražen k zemi. Za tento zákrok si vyloužil trest Ctirad Ovčačík (PCE) na dvě minuty za nedovolené bránění.

12:11
    První vyloučení zápasu patří kapitánu Václavu Skuhravému (KVA) za faul loktem bude zpytovat svědomí dvě minuty.

08:50
    Hra se okamžitě přesouvá do útočné třetiny domácích. Milan Davídek netrefil jasnou šanci.

07:56
    Martin Rýgl vyslal tvrdou ránu od modré čáry, ochotný bek Tomáš Kaut padl do střely a schytal tvrdou ránu. Naštěstí se vše obešlo bez zranění.

04:03
    Tomáš Dvořák vypálil od modré čáry, ale Hübl zakročil včas.

02:33
    Gríger mohl skórovat sám, ale závěrečná střela nebyla příliš ideální.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 19. Davídek (Skuhravý, Gríger), 20. Flek (Sičák), 21. Gríger (T. Rachůnek, M. Rohan), 24. V. Tomeček (T. Rachůnek), 31. Stloukal (Tomáš Dvořák), 46. Flek (Dušek), 53. Gríger (Baránek, Rýgl) – 27. Špirko (Zídek, Ščotka), 48. Beran (Ščotka)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – M. Rohan, Sičák (A), Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Rýgl, Weinhold – T. Rachůnek, Gríger, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Tuominen, V. Tomeček – O. Beránek, Dušek, Flek – Davídek.
    HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Ovčačík, Trončinský, Chaloupka, Nedbal, Ščotka, Havlík, Zajíc – Špirko, Rolinek (C), Poulíček – P. Sýkora (A), Panna, Tomášek – J. Sýkora, Beran, Nahodil (A) – Bárta, Starý, T. Kaut – Zídek.

Rozhodčí: Bejček, Svoboda – Jelínek, Pešek