Middlesbrough – Manchester Utd. 1:3 (kon.) | Tottenham – Southampton 2:1 (kon.) | Manchester City – Liverpool 1:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:1 (2:0)
Southampton FC
Neděle 19.03.2017, 15:15 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 29. kolo

Rozhodčí Marriner ukončil dnešní utkání, ve kterém Tottenham zvítězil nad Southamptonem 2:1. Na listinu střelců se zapsal Eriksen a Alli (Tottenham), no a také Ward-Prowse (Southampton). První poločas patřil domácím fotbalistům, ten druhý už byl vyrovnaný a Southampton zaslouženě snížil na 2:1, ale gólu, který by zajistil bod už se hosté nedočkali. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (17:29:09)

90+6

90+4
    V závěru utkání byl žlutou kartou potrestán Romeu.

90+2
    Tottenham z rohového kopu nic nevytěžil a k míči se dostali hosté.Čerstvý Boufal se prodral do zakončení, ale jeho rána skončila vysoko nad brankou.
    90.

90
    Forster si připsal parádní zákrok a Southampton velmi podržel! Ve vápně se s míčem pohyboval Alli, kterého k zemi poslal Romeu, ale sudí penaltu nenařídil. K míči se pak dostal Janssen, který se prezentoval nepříjemnou střelou, ale Forster ji dokázal vytěsnit a nabídl domácímu celku rohový kop.

86
    Ze hřiště odešel Eriksen, který se dnes blýskl parádním gólem. Na poslední minutky se na zelený pažit dostal taky Janssen.

84
    Trippier teď centroval, ale tento centr nijak nebezpečný nebyl, navíc s ním obrana Southamptonu neměla potíže.

82
    Hlavní rozhodčí teď musel sáhnout do své kapsičky a vytáhnout žlutou kartu, kterou ukázal Boufalovi.

80
    Poslední střídání provedli hosté: do hry na poslední minuty naskočil Rodriguez a na lavičku zamířil Redmond.

80
    Do konce utkání už mnoho času nezbývá, ale k tříbodovému zisku je stále blíž domácí Tottenham. Southampton však neztrácí na aktivitě a rád by se dočkal vyrovnání, protože bod z White Hart Lane by byl cenný.

78
    Domácí tým udělal další změnu v sestavě: dohrál Walker, místo kterého naskočil Trippier.

77
    Eriksen zahrával standardní situaci, ale ze své kopačky vyslal jen nepřesný centr, který skončil mimo hrací plochu.

75
    Hrací plochu opustil Son, místo kterého přišel Winks.

75
    Long se opět dostal do ofsajdu a rozhodčí musel hru znovu přerušit.

73
    Druhý poločas není tolik zajímavý, jako tomu bylo v první polovině zápasu. Na obou stranách je k vidění řada nepřesností a hraje se hodně mezi pokutovými územími. Gólmani jsou tak téměř bez práce.

71
    Eriksen zahrával volný přímý kop Tottenhamu a jeho nadýchaný centr se dostal do vápna, ale tam byl připravený Jošída.

69
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Sofiane Boufal.

69
    Long teď čekal na přihrávku, aby mohl postupovat sám na branku, ale nedokázal si pohlídat ofsajd, a tak rozhodčí musel hru přerušit.