Wolfsburg – Darmstadt 1:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hertha 4:2 (kon.) | Augsburg – Freiburg 1:1 (kon.)
W. Brémy – RB Lipsko 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Leverkusen 1:0 (kon.) | Frankfurt – Hamburg 0:0 (kon.)
FC Augsburg
1:1 (1:1)
SC Freiburg
Sobota 18.03.2017, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 25. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FC Augsburg: Hitz – Danso, Gouweleeuw, Hinteregger – Teigl, Kohr, Morávek, Stafylidis – Či Tong-won, Leitner, Ku.
    Náhradníci: Luthe – Altintop, Kačar, Max, Bobadilla, Usami, Rieder.

SC Freiburg: Schwolow – Gulde, Schuster, Kempf – Kübler, Höfler, Frantz, Günter – Haberer, Philipp – Niederlechner.
    Náhradníci: Gikiewicz – Söyüncü, Torrejón, Abrashi, Ignjovski, Grifo, Petersen.

Rozhodčí: Stegemann – Fischer, Storks.

Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

1

1
    Hned v první minutě musí na trávník lékaři hostujícího týmu.

2
    Julian Schuster (Freiburg) tam inkasoval úder do oblasti hlavy.

3
    Julian Schuster (Freiburg) je již na nohou a v doprovodu lékařů míří za postranní čáru.

4
    Domácí sportovně vrátili míč hostům, Alexander Schwolow bude vykopávat od své branky.

5
    Či Tong-won (Augsburg) ve spolupráci s Ja-Čeol Ku drží míč u vápna soupeře, ale do zakončení se ani jeden z nich nedostávají.

6
    Nakonec vypálil Dominik Kohr, ale bylo to tak trochu ze zoufalství, snadnou střelu Alexander Schwolow chytá.

8
    Hraje se na polovině Freiburgu, kde se ale Konstantinos Stafylidis provinil útočným faulem, míč získávají hosté.

10
    Míč směřuje k brance Freiburgu a Alexander Schwolow se zapojuje do rozehrávky hostů.

11
    Zatím není k vidění v podstatě vůbec nic, kromě spousty faulů a zranění. Po ošetřování hostujícího Schustera je nyní ošetřován jeden z domácích borců.

12
    Jeffrey Gouweleeuw (Augsburg) je tím zraněným, nyní již za pomoci lékaře týmů míří za postranní čáru.

14
    Alexander Schwolow (Freiburg) vykopává do své branky a zřejmě nás čeká další souboj ve středu hřiště.

15
    Hosté vhazují z pravé strany, na své polovině, hned poté se snaží dostat na polovinu soupeře.

16
    Statistika držení míče – 48% : 52%.

18
    Další z řady výkopů od branky Freiburgu, který se nikam nežene, drží míč na své polovině.

19
    Či Tong-won (Augsburg) postupuje po levé straně, místo přihrávky volí individuální akci, ale po obranném skluzu Guldeho přišel o míč.

20
    Navíc byl dokonce odpískán útočný faul útočníka Augsburgu, takže Alexander Schwolow bude rozehrávat od vlastního vápna.

21
    Je za námi dvacet minut a stále platí, že k vidění není v podstatě vůbec nic, žádná střela, akce, prostě nic, jen spousta soubojů ve středu hřiště.

23
    Míč letí do autu, hosté vhazují.

24
    Místo dopředu směřuje míč dozadu k brankáři Freiburgu, který hned musí rychle odkopávat.

25
    Další autové vhazování, tentokrát domácích, z levé strany, na polovině soupeře, vhazuje Konstantinos Stafylidis.

26
    A z ničeho nic je tu první šance zápasu, při první střele, která stála za to, domácí Jeffrey Gouweleeuw trefuje z pravé strany břevno!
    26. Jeffrey Gouweleeuw (Augsburg) trefuje břevno!

27
    Z následného rohu, který z levé strany rozehrál Konstantinos Stafylidis, se domácí již neprosadili.

28
    Či Tong-won (Augsburg) pálí zpoza vápna, z pravé strany, ale netrefuje branku.

28
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jeffrey Gouweleeuw, přichází Gojko Kačar.

29
    A pozor, po zákroku domácího gólmana nařizuje sudí pokutový kop pro Freiburg!
    29. Po tomto zákroku nařídil sudí pokutový kop pro Freiburg

29
    Žlutou kartu dostává Marwin Hitz (FC Augsburg).

30
    Freiburg právě vstřelil branku!
    FLORIAN NIEDERLECHNER s přehledem proměňuje pokutový kop a hosté jdou do vedení.
    30. Florian NIEDERLECHNER - 0:1

31
    Rohový kop pro Augsburgh, z levé strany rozehraje Konstantinos Stafylidis.

32
    Martin Hinteregger (Augsburg) se dostal ke střele uvnitř vápna, ale ta mu vůbec nesedla, míč letí pouze vedle branky.

33
    Hosté s míčem na své polovině, ale chybují a Ja-Čeol Ku může založit rychlou akci domácích.

33
    Žlutou kartu dostává Christian Günter (SC Freiburg) za faul na útočícího Teigla.

34
    Volný kop Augsburgu, z pravé strany, v podstatě jako by domácí zahrávali rohový kop.

35
    Míč končí vedle branky Freiburgu, Alexander Schwolow může rozehrávat.

37
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nicolas Höfler, přichází Amir Abrashi.

38
    Marwin Hitz (Augsburg) má míč a bude moci vykopávat od své branky.

38
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Lukas Kübler nyní hodně zaváhal při bránění centru soupeře, na ten si ve vápně naskočil KONSTANTINOS STAFYLIDIS a hlavou pohodlně nasměroval míč do branky.
    38. Konstantinos STAFYLIDIS - 1:1

40
    Poslední pětiminutovka, vyrovnávací gól je pro domácí hodně důležitý, vzhledem k dalšímu průběhu.

41
    Žlutou kartu dostává Ja-Čeol Ku (FC Augsburg).

43
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině, míč směřuje na polovinu Augsburgu.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, Martin Hinteregger se prodral do zakončení z levé strany, ale pak netrefil branku.

45
    Domácí alespoň vybojovali rohový kop z levé strany.

45+1
    Konstantinos Stafylidis rozehrál, ve vápně padá Martin Hinteregger, ale sudí nepíská a nechává pokračovat ve hře.

45+2
    Čtyři minuty nastavil sudí nad rámec prvního poločasu, hosté útočí po pravé straně.

45+3
    Rohový kop pro Freiburg, z pravé strany rozehraje Julian Schuster.

45+4
    Hráči popadali ve vápně jako kuželky, míč však končí nad brankou.

45+4

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

V prvním poločase, hodně nervózním, se dlouho nic nedělo. Až po půl hodině hry, kdy sudí odpískal penaltu pro Freiburg, se konečně začal hrát fotbal. Nakonec jsme viděli dvě branky, po prvním poločase je to tak nerozhodně 1:1.

Druhý poločas začne přibližně v 16:34.

46

46
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Aleksandar Ignjovski.

48
    Marwin Hitz (Augsburg) vykopává od své branky, domácí se dostávají na útočnou polovinu.

49
    Tam je ale odpískán útočný faul Kačara, míč pro Freiburg.

50
    Augsburg vybojoval volný kop zpoza šestnáctky soupeře.

51
    Konstantinos Stafylidis (Augsburg) rozehrál, zkusil to přímo na branku a donutil Schwolowa k zákroku.

53
    Moritz Leitner (Augsburg) faulován, Marwin Hitz rozehrává.

55
    Nic nového, i úvod druhé půle je nudný a bez šancí.

58
    Domácí se nyní snaží něco vymyslet u vápna soupeře, zatím marně.

60
    Je za námi hodina hry, stále platí, že výsledek je nerozhodný a stav odpovídá tomu, co je k vidění na trávníku.

61
    Gojko Kačar (Augsburg) nechal zakončil Maximiliana Philippa, jeho střelu zpoza vápna ale Hitz chytá.

62
    Dlouhý nákop dopředu v podání domácích, ale míč získávají hosté.

64
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan Morávek, přichází Raúl Bobadilla.

66
    Hraje se ve středu hřiště, hosté s míčem, domácí se snaží napadat rozehrávku soupeře.

67
    Pas na Christiana Güntera zastavil skluzem Georg Teigl.

69
    Raúl Bobadilla (Augsburg) padá na trávník, na útočné polovině, domácí získávají volný kop z pravé strany.

70
    Domácí rozehráli, ale hosté v pohodě odvrací.

71
    Poslední dvacetiminutovka před námi, stále více to vypadá na to, že dnes se budou body dělit, ani jedno z mužstev se v dosavadním průběhu druhé půle nedokázalo dostat do šance.

73
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Kevin Danso, přichází Tim Rieder.

75
    Volný kop pro Augsburg, je to na útočné polovině, ale daleko od branky soupeře.

76
    Konstantinos Stafylidis (Augsburg) rozehrál, ale stejně jako kdykoliv předtím, ani nyní se domácí do zakončení nedostávají.

77
    Defenziva Augsburgu drží míč na své polovině, Georg Teigl poté nakopává míč na polovinu soupeře, ten odvrací do autu.

78
    Emoce na lavičce domácího týmu, trenérovi Augsburgu se nelíbí předváděná hra.

80
    Posledních deset minut před námi, pas z pravé strany míří před branku Freiburgu, kde hlavičkuje Moritz Leitner, ale míč míří zhruba dva metry vedle branky hostů.

81

83
    Alexander Schwolow (Freiburg) si musí pospíšit s rozehrávkou, což se mu povedlo, míč letí do středového kruhu, kde ale jeden z hostujících hráčů fauluje.

84
    Augsburg se nyní drží na útočné polovině, ale překonat pevnou defenzivní hráz soupeře je zatím nad síly domácích.

85
    A míč směřuje, místo dopředu, dozadu, diváci pískají.

86
    Marwin Hitz (Augsburg) rozehrává od své branky, ve dvou hráčích nyní hosté napadají rozehrávku.

87
    Pas dopředu, kam si nabíhá Raúl Bobadilla (Augsburg), jenže snahu domácích přerušuje odpískaný ofsajd.

87
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Nils Petersen.

88
    Závěr zápasu nijak nevybočuje z dosavadního průběhu zápasu, který se odehrával převážně ve středu hřiště.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, diváci sice neúnavně fandí, ale dnes to vypadá prostě a jednoduše na remízu.

90
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Ignjovski (SC Freiburg).

90+2

Dnešní utkání nabídlo hodně slabou podívanou, v podstatě se nedělo téměř celou dobu nic, kromě poslední čtvrt hodiny v první půli. Sledovali jsme hodně nervózní a urputnou bitvu, která zaslouženě skončila nerozhodně.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:29)

Martin Dvořák

Branky: 38. Stafylidis (Teigl) – 30. Niederlechner (pen.)

Karty:   29. Hitz (AUG), 41. Ku (AUG) – 33. Günter (FRE), 90. Ignjovski (FRE)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:22.
    FC Augsburg: Hitz – Danso (73. Rieder), Gouweleeuw (28. Kačar), Hinteregger – Teigl, Kohr, Morávek (64. Bobadilla), Stafylidis – Či Tong-won, Leitner, Ku.

SC Freiburg: Schwolow – Gulde, Schuster, Kempf – Kübler (46. Ignjovski), Höfler (37. Abrashi), Frantz, Günter – Haberer, Philipp (87. Petersen) – Niederlechner.

Rozhodčí: Stegemann – Fischer, Storks