Groningen – Willem II 1:1 (kon.) | Nijmegen – Utrecht 0:3 (kon.) | Eindhoven – Arnhem 1:0 (kon.)
Sparta Rotterdam – Heracles 3:1 (kon.)
Sparta Rotterdam
3:1 (1:0)
Heracles Almelo
Sobota 18.03.2017, 20:45 • Sparta Stadion Het Kasteel (Rotterdam) • Nizozemská Eredivisie • 27. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 10:10. (22:40:47)

Je to tak! Ve druhém poločase jsme viděli tři branky. Dvě v síti hostů a v závěru se i hosté dočkali čestného zásahu. Celkově jsme mohli vidět dobrý fotbal a díky bohatší gólové nadílce se bylo na co dívat. Vývoj zápasu by se zcela určitě vyvíjel jinak pokud by byla proměněná penalta z první půle. Avšak osud zápasu byl jiný a s konstatováním, že domácí vítězí a v tabulce se posouvají na dvanáctou příčku se s Vámi loučím a někdy na počtenou!

90+3

90+3
    Zápas se již dohrává a rozhodčí za pár okamžiků zápas ukončí.

90+2
    Goodwin byl sražen před šestnáctkou soupeře, ale rozhodčí to za faul nepovažoval.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc. Domácí se dostali ke střele, míč letí mimo bránu.
    89. Joey PELUPESSY - 3:1

89
    Heracles právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec dávají alespoň čestný úspěch. Z nenadále akce se stala akce gólová. Míč se z levé strany, kde ho domácí nedokázali vybojovat, dostal na střed hřiště, kde JOEY PELUPESSY se opřel do míče a střelou do pravého horního rohu brány nedal brankáři domácích šanci.

89
    Z rohového kopu hosté nedokázali ohrozit Kortsmita.

88
    Střídání v týmu Sparta Rotterdam: ze hřiště odchází Martin Pušić, přichází Zakaria El Azzouzi.

87
    Na posledních pár minut přišel na hřiště i český hráč Jaroslav Navrátil.

87
    Kuwas bude zahrávat rohový kop, poté co vystřídá střelec dvou branek Pusic.

87
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Kristoffer Peterson, přichází Jaroslav Navrátil.

86
    Nyní dobře zapracovala obrana hostů, která se snaží o to, aby skóre nebylo ještě vyšší.

85
    Domácí hrají opravdu na pohodu, nyní se lehce ubránili útoku hostů.

83
    Střídání v týmu Sparta Rotterdam: ze hřiště odchází Loris Brogno, přichází Craig Goodwin.

82
    Domácí se tentokrát provinili ofsajdem a bude následovat střídání domácích.

80
    Posledních deset minut do konce základní hrací doby, Na hřiště se stále snáší déšť, ale to domácím fanouškům bezpochyby vůbec nevadí.

79
    Na hřišti nesledujeme nic důležitého, domácí si v klidu hlídají náskok a nikam již nespěchají.