Teplice – Příbram | 3:0 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 0:1 (kon.) | | | Opava – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Prostějov – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 0:0 (kon.) | | | Vlašim – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) |
West Brom – Arsenal | 3:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Watford | 1:0 (kon.) | | | Everton – Hull City | 4:0 (kon.) |
Stoke – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Sunderland – Burnley | 0:0 (kon.) | | | West Ham – Leicester | 2:3 (kon.) |
Bournemouth – Swansea | 2:0 (kon.) |
Eibar – Espanyol | 1:1 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Real Madrid | 1:2 (kon.) | | | Alavés – Real Sociedad | 1:0 (kon.) |
Real Betis – Osasuna | 2:0 (kon.) |
Wolfsburg – Darmstadt | 1:0 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hertha | 4:2 (kon.) | | | Augsburg – Freiburg | 1:1 (kon.) |
W. Brémy – RB Lipsko | 3:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Leverkusen | 1:0 (kon.) | | | Frankfurt – Hamburg | 0:0 (kon.) |
Turín – Inter | 2:2 (kon.) | | | AC Milán – Janov | 1:0 (kon.) |
Nantes – Nice | 1:1 (kon.) | | | Nancy – Lorient | 2:3 (kon.) | | | Bordeaux – Montpellier | 5:1 (kon.) |
Toulouse – Rennes | 0:0 (kon.) | | | Angers – Guingamp | 3:0 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 3:1 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 2:2 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) |
Vyšehrad – Benátky n/J | 2:1 (kon.) | | | Vltavín – Litoměřicko | 3:0 (kon.) | | | Benešov – Písek | 3:0 (kon.) |
Táborsko akademie – Hořovicko | 2:1 (kon.) | | | Dobrovice – Jirny | 2:2 (3:1 po pen.) | | | Domažlice – Tachov | 2:3 (kon.) |
Olomouc B – Třebíč | 4:2 (kon.) | | | Zlínsko – Petřkovice | 2:2 (kon.) | | | Hulín – HFK Olomouc | 1:0 (kon.) |
Vyškov – Slovácko B | 0:0 (kon.) | | | Hlučín – Zlín B | 2:1 (kon.) | | | Blansko – Mohelnice | 1:1 (kon.) |
Líšeň – Kroměříž | 1:3 (kon.) |
Olomouc – Teplice | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Č. Budějovice – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Brno | 4:2 (kon.) |
Hlučín – Sparta | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Zlín – Příbram | 1:2 (kon.) |
Slavia – Karviná | 2:0 (kon.) |
R. Sobota – Lipany | 2:1 (kon.) |
Groningen – Willem II | 1:1 (kon.) | | | Nijmegen – Utrecht | 0:3 (kon.) | | | Eindhoven – Arnhem | 1:0 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Heracles | 3:1 (kon.) |
Belenenses – Braga | 1:2 (kon.) | | | Moreirense – Tondela | 1:1 (kon.) | | | Sporting – Nacional | 2:0 (kon.) |
FC Ferreira – Benfica | 0:0 (kon.) |
Rapid – Mattersburg | 1:1 (kon.) | | | Admira – Sturm Graz | 1:0 (kon.) | | | Wolfsberger – St. Pölten | 1:0 (kon.) |
Ried – Rheindorf Altach | 2:0 (kon.) |
Tomsk – Perm | 1:0 (kon.) | | | Ural – Kazaň | 1:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Spartak | 1:1 (kon.) |
Piast Gliwice – Arka | 3:2 (kon.) | | | Zagłębie – Chorzów | 0:1 (kon.) | | | Pogoň – Jagiellonia | 0:0 (kon.) |
konec
ŠK Slovan Bratislava
1:1
(0:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
65
|
Vzápätí tu máme aj posledné striedanie Zlatých Moraviec. Na hraciu plochu prichádza Samir Nurkovič, ktorý nahradil Privata Yaa.
|
|
64
|
Po prerušení hry je tu priestor na prvé striedanie bratislavského Slovana. Na trávnik prichádza spomínaný Róbert Vittek, ktorý nahradzuje Filipa Oršulu.
|
|
46
|
Hostia nastupujú do druhého polčasu s dvoma čerstvými hráčmi. Na ihrisko prichádza Martin Válovčan, ktorý vymenil Ondřeja Machuču. Takisto končí aj Erik Ujlaky, ktorého nahradil Miroslav Pastva.
|
Branky:
47. Soumah (pen.) – 18. Bariš (Boszorád)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:3.
Rozhodčí: Pavol Chmura – Branislav Hancko, Rastislav Žákech
Diváci:
Karty: 19. Orávik (ZMO), 25. Kostadinov (ZMO), 68. Nurkovič (ZMO), 76. Pastva (ZMO), 88. Boszorád (ZMO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:3.
ŠK Slovan Bratislava:
Mucha – Savičevič, Sekulić (C), Kubík, Kóňa – Soumah, Oršula (64. Vittek), Morlacchi, Saláta – Priskin, Čavrić.
Náhradníci: Greif – M. Rigo, Ligeon, Nascimento, Šefčík, Vittek, de Sa.
Trenér:
FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Boszorád, Ujlaky (46. Pastva), Machuča (46. Válovčan), Chren – Karlík, Bariš, Orávik (C), Kostadinov – Yao (65. Nurkovič), Pintér.
Náhradníci: Holec – Gešnábel, Nurkovič, Kapor, Válovčan, Pastva, Guilavogui.
Trenér:
Náhradníci: Greif – M. Rigo, Ligeon, Nascimento, Šefčík, Vittek, de Sa.
Trenér:
FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Boszorád, Ujlaky (46. Pastva), Machuča (46. Válovčan), Chren – Karlík, Bariš, Orávik (C), Kostadinov – Yao (65. Nurkovič), Pintér.
Náhradníci: Holec – Gešnábel, Nurkovič, Kapor, Válovčan, Pastva, Guilavogui.
Trenér:
Rozhodčí: Pavol Chmura – Branislav Hancko, Rastislav Žákech
Diváci:
Miroslav Kováčik