Vyšehrad – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Vltavín – Litoměřicko 3:0 (kon.) | Benešov – Písek 3:0 (kon.)
Táborsko akademie – Hořovicko 2:1 (kon.) | Dobrovice – Jirny 2:2 (3:1 po pen.) | Domažlice – Tachov 2:3 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:3 (0:2)
FK Tachov
Sobota 18.03.2017, 15:00 • Městský stadion Střelnice, Domažlice • Česká fotbalová liga • 19. kolo

90+3
    Konec zápasu. (16:53:35)

90+3
    Žlutou kartu dostává Kropáček (FK Tachov).

90+1
    Hlavní sudí Lerch nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Tak rohový kop si domácí nakonec zopakují, ovšem z druhé strany.

90
    Domažlice mají výhodu možná posledního rohového kopu v utkání!

89
    Žlutou kartu dostává Knakal (FK Tachov).

88
    Ačkoliv se domácí snaží, tak to vypadá, že hosté si dnešní výsledek nakonec uhlídají.

83
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brožík, přichází Braun.

82
    Domažlice právě vstřelily branku!
    A Domažlice přeci jen druhou branku přidávají! V pokutovém území se prosadil LUKÁŠ ROUBAL – 2:3!

80
    Posledních deset minut zbývá Domažlicím ke vstřelením dvou branek, aby v dnešním utkání bodovali.

78
    Domácí hráč se dostal mezi dva obránce na hranici pokutového území a podařilo se mu taktéž vystřelit, ovšem branku o kousek minul.

77
    Domácí tým měl k dispozici rohový kop, ale ani z toho si nedokázal vytvořit žádnou šanci.

75
    Tak přeci jenom se domácí dočkali a korigují skóre! O branku se postaral DANIEL ČERNÝ – 1:3!

74
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Kyndl, přichází Butnaru.

73
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Hoffmann, přichází Folejtar.

72
    V posledních minutách hry se ani jednomu týmu nedaří vytvořit několik povedených přihrávek, ale balon spíše ze svých kopaček ztrácejí.

70
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Folejtar.

68
    Domácí mohli zahrozit ze standardní situace, ovšem exekutor přímého kopu trefil stojícího hráče ve zdi.

66
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Hradecký, přichází Kropáček.

64
    Vypadá to, že domácí jsou třemi obdrženými brankami zaskočení a nezvládnou s utkáním ještě něco udělat. Do konce zápasu však zbývá ještě pětadvacet minut a stát se může vše.

60
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Průcha, přichází Roubal.

60
    Tachov právě vstřelil branku!
    Tak toto vypadá již s týmem Domažlic velmi špatně! V pokutovém území se nejlépe zorientoval MATĚJ KYNDL, který nedal domácímu brankáři žádnou šanci – 0:3!

58
    Ačkoliv by měl mít spíše tlak domácí tým, tak tomu je spíše naopak. Tachov si v poklidu hlídá výsledek a kombinuje na polovině Domažlic.

55
    Jeden z fotbalistů Domažlic měl na noze jasnou branku, kdy se k němu dostal balon asi metr před brankou, ovšem hráč branku trestuhodně přestřelil.

54
    Rohový kop nebyl rozehrán ideálně, ovšem domažlický hráč bude mít druhou šanci.

54
    Domácí mají výhodu rohového kopu.

52
    Jeden z hostujících hráčů se ujal balonu na levé straně pokutového území Domažlic, ovšem jeho centr zamířil až za branku Švihoříka.

48
    Druhý poločas začal v podobném tempu jako skončil ten první. Domácí tým bude muset stihnout za pětačtyřicet minut stihnout smazat dvoubrankové manko.

46
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Hejda.

46

A první poločas je za námi. V něm jsme moc fotbalové krásy neviděli, ovšem ve vedení je hostující celek z Tachova, který vstřelil dvě branky a kráčí si za vítězstvím v dnešním utkání.

45+1

44
    Vypadá to, že do konce poločasu se již skóre nezmění a Tachov si tak minimálně do konce poločasu udrží dvoubrankové vedení.

40
    A hosté se dostávají již do dvoubrankového vedení! Z hranice pokutového území se prosadil kapitán hostujícího týmu JAN MATAS – 0:2!

39
    Hru v posledních minutách doprovází velká řada nepřesností ze strany obou týmů.

36
    A znovu po nepřesné kombinaci skončil balon až za brankou brankáře Houdka.

35
    Domácí se snaží srovnat skóre, ale nedaří se kombinovat na polovině soupeře.

29
    Jeden z hráčů domácího týmu se provinil faulem v pokutovém území Tachova.

27
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Blažek, přichází Lešek.

25
    Jeden z hostujících hráčů upadl v pokutovém území Domažlic po kontaktu s brankářem Švihoříkem, ale rozhodčí vyhodnotil tento zákrok jako faul.

25
    Rohový kop byl úspěšně ubráněn hráči týmu Domažlic.

24
    Tachov se dostal do rychlého protiútoku, kdy hráč ze strany centroval do pokutového území, kde jeden z obránců Domažlic míč odhlavičkoval na rohový kop.

21
    Brankář Houdek obdržel přihrávku a následný odkop mu absolutně nesedl a málem z toho byla šance Domažlic, ovšem včas zažehnal veškeré nebezpečí domažlický obránce.

18
    Utkání nám zatím nenabídlo veliké množství brankových příležitostí kromě samotné branky.

15
    Nakonec byl odpískaný útočný faul na brankáře Houdka a míč tak získávají hráči Tachova.

14
    Domácí budou mít k dispozici standardní situaci.

12
    Hostující obrana Tachova zatím poctivě brání a nepouští domácí hráče do žádných brankových příležitostí.

9
    Tachov je po vstřelené brance aktivnější než domácí tým a snaží se přidat další branku.

7
    A Tachov se dostává do vedení! V pokutovém území se dostal balon k MARTINU HOFFMANNOVI, který prostřelil brankáře Švihoříka – 0:1!

6
    Domažlice mají balon v držení a zatím s kombinací nikam zbytečně nespěchají.

5
    Domácí Blažek byl faulován polovině Tachova a domácí celek bude mít k dispozici standardní situaci.

3
    Balon se dostal za branku domácího brankáře Švihoříka, který tak bude odkopávat balon od své svatyně.

1
    Hned v úvodu utkání se směrem k domácí brance dostali hráči Tachova, ale míč skončil po pár přihrávkách v zámezí.

A utkání nám začalo! Domácí tým dnes nastoupí v modrobílých dresech, hosté pro dnešek zvolili červenou variantu dresů.

1

Hráči obou mužstev již nastupují na hrací plochu.

Náhradníci: Bratanič – Roubal, Braun, Hejda, Lešek, Špírek

FK Tachov: Houdek – Matas (C), Došlý, Knakal, Habart, Hoffmann, Kyndl, Mlynařík, Dvořák, Hradecký, Hájovský
    Náhradníci: Turek – Kropáček, Tušl, Butnaru, Folejtar, Vyleta

Rozhodčí: Lerch – Machýček, Žáková.

FK Tachov

To hosté z Tachova měli vstup do jarní části soutěže lepší, jelikož si doma dokázali poradit s týmem SK Zápy poměrem 2:1. O branky se postarala dvojice, která v minulosti shodou okolností oblékala barvy týmu Domažlic – čtyřiadvacetiletý František Dvořák a Matěj Kyndl. Tachov se jinak nachází na sedmé příčce tabulky a má ještě šanci zabojovat o nejvyšší příčky. Nejlepším střelcem hostujícího týmu je René Kropáček, který dokázal za letošní sezonu vstřelit sedm branek.

Jiskra Domažlice

Domažlice se v prvním jarním kole utkali hned na úvod s lídrem soutěže, týmem Viktorie Jirny. Na půdě sebevědomého celku bohužel podlehli domácímu týmu 1:2, kdy se o jedinou branku domažlického týmu postaral dvacetiletý obránce Denis Brožík, který je v Domažlicích na hostování z Viktorie Plzeň. Domažlice se jinak nacházejí na dvanácté příčce tabulky se ziskem sedmadvaceti bodů. Nejlepším střelcem domácího týmu je Pavel Fořt, který prozatím nastřílel slušných deset branek za letošní sezonu.

Krásné sobotní odpoledne vám přeji u sledování fotbalového online přenosu třetí české nejvyšší soutěže ČFL. Domácí celek Jiskra Domažlice se dnes utká s týmem Tachova.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.