Mor. Budějovice – Klatovy 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 2:5 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 2:1 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.) | Vrchlabí – Kobra 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 6:5 (po pr.)
SHK Drtiči Hodonín
2:5 (0:0, 1:2, 1:3) Stav série: 1:3
VHK ROBE Vsetín
Sobota 18.03.2017, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

59:23
    Jakub Hajný (HOD) si má ještě co říct s Dominikem Pokorným. Hajný je následně vykázán do šaten, obdržel totiž desetiminutový trest za nesportovní chování.

59:18
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Do prázdné brány se trefuje RENÉ KAJABA a zajišťuje tak vítězství Vsetína a jeho postup do finále! Asistence: Radim Kucharczyk.

58:39
    Oddechový čas pro hosty.

57:06
    Oddechový čas pro domácí.

54:26
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vrána – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

54:09
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Zúbek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jurča – 2 min., hrubost).

52:57
    Vyloučení budou z týmu Hodonína Marek Haloda na 2 + 2 + 2 minuty za hrubost + 2 minuty za vysokou hůl a Petr Peš na 2 minuty za hrubost.
    Z týmu Vsetína René Kajaba na 2 minuty za hrubost a Vojtěch Šilhavý na 2 + 2 + 2 minuty za hrubost.

Dnešní utkání sleduje 2722 diváků.

47:57
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šilhavý – 2 min., držení protihráče).

47:36
    Tentokrát hosté udeřili! Po vyhraném vhazování se k puku ihned dostal RENÉ KAJABA a prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře Kotvana. Asistence: Jakub Čuřík.

45:15
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Pokorný – 2 min., podražení).

43:09
    Už ve hře 5 na 5 si vytvořili domácí dobrou šanci. Puk se odrazil na hůl Jakuba Kužílka, který napřáhl a mířil jen pár centimetrů mimo vsetínskou svatyni.

41:00
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Drtiči odpovídají stejným metrem! Hodonín dostal možnost dlouhé čtyřminutové přesilovky, kterou využívá! Petr Pokorný se opřel do střely, kterou Šurý ještě zneškodnil, na dorážku JAKUBA KADLECE byl ale krátký. Asistence: Petr Pokorný, Jakub Kužílek.

40:53
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kolařík – 2 + 2 min., vysoká hůl).

40:37
    Hned z kraje třetiy si vytvořili hosté tlak. Kotouč se odrazil na hůl Vladimíra Luky, který se se střelou neunáhlil a ještě nahrál úplně volnému LUKÁŠI FINSTERLEMU, který trefil mezírku mezi rukou a tělem hodonínského gólmana. Asistence: Vladimír Luka, Radim Kucharczyk.

39:00
    Finsterle byl blízko své druhé brance v utkání! V přečíslení 3 na 2 si sjel na osu hřiště a odtud střílel k pravé tyčče, Kotvan ale vytáhl jeden ze svých dobrých zákroků a drží šance Hodonína na srovnání.

37:02
    Chyby v hodonínské obraně využil Zúbek, který sice nedokázal svou šanci přetavit v branku, to se ale podařilo LUKÁŠI FINSTERLEMU, který okamžitě přijel dorážet a podařilo se mu překonat ležícího Kotvana! Asistence František Zúbek.

34:51
    Vsetín si vytvořil tlak, během něhož si připravil několik brankových příležitostí. Uchytila se až střela JANA KOLAŘÍKA, který využil dobrého postavení a rychlou střelou prostřelil přesouvajícího se Kotvana. Asistence: Martin Janáček, Tomáš Vávra.

34:39
    Jan Kolařík obkroužil branku a zkusil zasunout puk mezi Kotvanovy betony. Následně se k dorážce před prázdnou bránou dostal Vávra, ale netrefil poloodkrytou klec!

32:35
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Charvát – 2 min., podražení).

30:22
    Dritiči se ale ihned usadili v útočném pásmu a otevírají skóre dnešního utkání! Na modré čáře si počkal na přihrávku MAREK HALODA a střelou z první propálil Michala Šurého k bližší tyči! Asistence: Martin Miklík, Dominik Matula.

30:01
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Mojžíš – 2 min., držení hole).

28:44
    Vsetín hrál v šesti, toho si všimli rozhodčí a posílají hosty do čtyř. Trest odpyká Dominik Pokorný.

26:40
    Velká šance pro Hodonín. Na trestnou totiž míří Martin Janáček (VSE) za podražení, Drtiči budou hrít minutu a půl dlouhou přesilovku 4 na 3.

26:12
    K vidění byla boxerská vložka, o kterou se postarali hodonínský Jakub Kužílek a vsetínský Vojtěch Šilhavý. Oba hráči se odebírají na trestnou lavici, Kužílek (HOD) za držení a Šilhavý (VSE) za hrubost. Hraje se 4 na 4.

25:26
    Teper zavezl po levé straně puk do pásma a několikrát si předal touš se Zúbkem, který zakončil celou situaci střelou do protipohybu hodonínského gólmana. František Zúbek jen o centimetry minul levou tyč!

19:57
    Třem pokusům Vsetína ještě musel čelit Kotvan! Nejprve šla tvrdá střela od modré čáry, kterou hodonínský brankář vyrazil před sebe, kam si sjížděl Filip Čech. Ten ale z dorážky trefuje pouze Kotvanův beton!

16:17
    Zúbek se obtočil kolem branky a hledal Kolaříka, ten ale na Kotvana nevyzrál. O pár vteřin později stejně dvojice iniciovala další šanci hostů, Jan Kolařík stál úplně volný u druhé tyče, toho ale fantasticky vychytal Zdenko Kotvan!

14:27
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hajný – 2 min., hákování).

11:20
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kužílek – 2 min., držení protihráče).

09:14
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Zúbek – 2 min., nedovolené bránění).

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 31. Haloda M. (Miklík, Matula), 41. Kadlec (Pokorný, Kužílek) – 35. Kolařík (Janáček, Vávra), 38. Finsterle (Zúbek), 41. Finsterle (Luka, Kucharczyk), 48. Kajaba (Čuřík), 60. Kajaba (Kucharczyk)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Haloda O.) – Haloda M., Polesný, Pokorný P. (A), Kužílek, Potechin, Loginovskij, Miklík, Weber – Jurča, Vaněk, Vrána – Kadlec, Peš (C). Matula – Hajný, Charvát, Kuba (A) – Černohous, Venclík, Hložánek

Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Hromada) – Jeník, Teper, Čech (A). Janáček, Ostrčil, Mojžíš (C), Hryciow – Pokorný D., Šilhavý, Vávra – Zúbek, Kolařík (A), Kajaba – Finsterle, Čuřík, Vítek – Daněk, Luka, Hořanský – Kucharczyk

Trenér: Jiří Dopita

Rozhodčí: Zbořil, Přikryl – Novotný, Axman