Toronto – Chicago 1:2 (po pr.) | Tampa – Washington 3:5 (kon.) | Carolina – Nashville 4:2 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 2:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – St. Louis 0:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Florida 4:0 (kon.)
New Jersey – Columbus 1:4 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.)
San Jose Sharks
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 19.03.2017, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

57:32
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění, hra míří před Berniera. A Jones je už na střídačce. Začíná power-play San Jose.

50:56
    Marleau si rukou sklepl puk na hůl a najednou byl sám před Bernierem. Zkusil na něj bekhendový blafák, gólman Anaheimu ale zvládl u tyčky zasáhnout.

45:40
    Vylučuje se na obou stranách. Hostující Nick Ritchie dostal dvě minuty za nedovolené bránění, domácí Micheal Haley dvě minuty za nafilmovaný pád.

39:08
    Zlomit to mohli Couture a po něm Ward. Prvně jmenovaný po zisku puku objel branku a snažil se rychle zasunout za první tyčku, druhého vychytal už ležící Bernier.

34:55
    Hosté si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za podražení dostal Joel Ward.
    33:29 Jakob SILFVERBERG - 1:2

33:29
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hosté jdou dnes podruhé do vedení. Na modré čáře ztratil puk Paul Martin a JAKOB SILFVERBERG své sólo chladnokrevně proměnil umístěnou střelou. Bez asistence.

20:24
    Pouhé centimetry scházely k tomu, aby Couture vstřelil svůj druhý gól. Dostal puk na vrchol pravého kruhu a svou ranou přes několik hráčů trefil tyčku!
    19:13 Logan COUTURE - 1:1

19:13
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Thornton si na pravé straně počkal na nejlepší moment a poté přihrál zcela volnému LOGANU COUTUREMU, který zblízka zamířil pod horní tyčku Bernierovy branky – 1:1. Asistence: Joe Thornton, Patrick Marleau.

18:29
    Anaheim jde do tří, dvě minuty za podražení dostal Cam Fowler!

17:53
    Domácí si zahrají přesilovou hru, Brandon Montour trefil hokejkou Donskoie do obličeje a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

16:01
    Z trestné lavice vyskočil Haley, který odpykával jeden z Wardových trestů a dostal se do sóla. Zvolil střelu, ale trefil přesně Bernierovu lapačku!

13:53
    Nakonec je z toho přesilovka pro Anaheim, Jak Ryan Kesler, tak Joel Ward dostali dvě minuty za hrubost, domácí útočník navíc dostal menší trest za nesportovní chování.

06:30
    Nyní se už vylučuje a domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Jakob Silfverberg.

06:08
    No a málem to bylo 0:2. Do sóla se dostal Kesler, zvolil svižnou střelu a orazítkoval Jonesovu tyčku!
    Patrick EAVES - 0:1

00:39
    Tak tohle je rychlý úvod a hosté jdou do vedení, když se po getzlafově přihrávce do mezikruží prosadil PATRICK EAVES a po jeho střele pod horní tyčku vede Anaheim 0:1. Asistence: Ryan Getzlaf, Rickard Rakell.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 20. Couture (J. Thornton, Marleau) – 1. Eaves (Getzlaf, Rakell), 34. Silfverberg

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, DeMelo, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Hansen – J. Ward, Couture (A), Marleau – Bødker, Hertl, Donskoi – Sörensen, Tierney, Haley.
    Anaheim Ducks: Bernier (Enroth) – Vatanen, Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Bieksa – Eaves, Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – Perry (A), Vermette, N. Ritchie – O. Kaše, N. Thompson, Wagner.

Rozhodčí: Dwyer, Rank – Amell, Cameron

Diváci: 17 562