Marítimo – Arouca 3:1 (kon.) | Feirense – Chaves 3:2 (kon.) | Porto – Setúbal 1:1 (kon.)
Guimarães – Rio Ave 3:0 (kon.)
CD Feirense
3:2 (0:1)
GD Chaves
Neděle 19.03.2017, 17:00 • Estádio Marcolino de Castro • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

89
    Ze hřiště odchází Luis Machado, na poslední minuty se do zápasu podívá jeho jmenovec Aurelio. Fabinhu vystřídá Silva.

83
    Ze hřiště odchází dnes výborně hrající Tiago Silva, v posledních minutách ho na hřišti nahradí Fabinho.
    81. ETEBO - 3:2

81
    Feirense právě vstřelilo branku!
    Tak to je obrat. Po centru z pravé strany od Luise předskočil obránce hostů OGHENEKARO ETEBO a svým prvním gólem v sezóně posílá Feirense do vedení 3:2.

75
    Za ostrý zákrok na Tiaga Silvu dostal od Martinse Goncala žlutou kartu Braga.

67
    Dvě střídání v rychlém sledu: Bressan nahradí ve zbytku zápasu Patrao, stejně jako Balatinha vystřídá Davidson.

65
    Žlutou kartu za faul na Fabia dostal Paraiba.

59
    Hra se nyní přeci jen trochu uklidnila, ale na koni jsou nyní hráči Feirense. Žlutou kartu si teď ale za zákrok za hranicí pravidel zaslouží Martins
    56. MACHADO - 2:2

56
    Tak teď hra získala neuvěřitelný spád. K míči se po odrazu od jednoho z obráncl hostů dostal LUIS MACHADO a střelou po zemi na zadní tyč vyrovnává na 2:2.
    55. SILVA - 1:2

55
    K míči se postavil TIAGO SILVA, míč kopl do levé části branky, ale Ricardo předvedl fantastický zákrok, na dorážku už však nedosáhl.

53
    Penaltu nyní budou koupat po ruce Queirose domácí.

52
    Žlutou kartu si od rozhodčího vykoledoval střelec prvního gólu Bressan.
    49. MARTINS - 0:2

49
    Chaves právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic střílí Chaves druhou branku. Po přihrávce Tiby se dostal k míči FABIO MARTINS, který zatáhl míč do vápna, naznačil, obránci, že potáhne míč na střed a pak krásnou střelou překonal nejistého Vana.
    44. BRESSAN - 0:1

44
    K volnému přímému kopu se postavil RENAN BRESSAN a nekompromisní ranou do levého horního růžku branky, nedal Vanovi nejmenší šanci a těsně před koncem poločasu posílá hostující celek do vedení 1:0.

34
    Dobrou pozici nyní budou mít hosté, když po faulu jednoho z obránců Feirense budou kopat volný přímý kop ze vzdálenosti přibližně 20 metrů.