Toronto – Chicago 1:2 (po pr.) | Tampa – Washington 3:5 (kon.) | Carolina – Nashville 4:2 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 2:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – St. Louis 0:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Florida 4:0 (kon.)
New Jersey – Columbus 1:4 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Berani Zlín
Neděle 19.03.2017, 17:00 • Tipsport arena • Play-out extraligy • 5. kolo

Utkání je u konce! Dynamo Pardubice nakonec poráží Zlín 3:2 a připisuje si druhou výhru v play out. V Tipsport areně byl od druhé třetiny k vidění parádní útočný hokej. Do třetí části vstoupili hosté s jednobrankovým vedením, ale Ján Sýkora jej dokázal smazat a vlil domácím novou krev do žil. Branka ale nepadla do konce základní hrací doby a rozhodnout muselo prodloužení. V něm si oba týmy vyzkoušely přesilovou hru a kapitán Tomáš Rolinek po úspěšném oslabení vstřelil rozhodující verdikt. Dynamo tak dnes bere po výhře 3:2 v prodloužení dva body.
    Z posledního domácího utkání Pardubic v play out se loučí Marek Votke a Jakub Cimburek, přejeme vám příjemný zbytek neděle. (19:33:48)

64:52 Tomáš ROLINEK - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

64:52
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Navrátilec z trestné lavice Marek Trončinský krásně zavezl kotouč do útočného pásma, obkroužil branku a předložil kotouč TOMÁŠI ROLINKOVI, který neměl se zakončením žádný problém! Asistence: Marek Trončinský.

64:38

64:02
    Hubáček zachránil Dynamo od inkasování! Veselý hledal svou přihrávkou před prázdnou bránou úplně volného Ondráčka, Petr Hubáček na poslední chvíli stihl do přihrávky vložit hůl.

63:25
    Chytil vystřelil tahem z mezikruží, střela skončila vedle.

62:44
    Dynamo ihned po buly vyhazuje přes všechny čáry.

62:38
    Ještě před přesilovkou ale hostující trenéři sáhli pro oddechový čas.

62:38
    Zlín si zahraje přesilovku. Z ničeho nic se hosté dostávají k početní výhodě, Marek Trončinský naprosto zbytečně fauloval v útočném pásmu a míří na trestnou lavici za hákování.

62:08
    Dynamo je v prodloužení aktivnější. Lukáš Nahodil se protáhl mezi obránci a vypálil mezi tělo a ruku hostujícího gólmana, ten ale chytá.

61:41
    Chytil se prodíral skrze dva obránce, najíždějícího Ondráčka si nevšiml a o puk byl připraven.

61:21

61:13
    Sýkora dvakrát napřáhl ke střele z první, ale ani jeden pokus se mu příliš nevydařil.

60:53
    Zlín dokázal vyhodit z obranného pásma.

60:12
    Do prodloužení Dynamo vstupuje přesilovkou a ihned se usazuje v útočném pásmu.

60:01

Skončila nám třetí třetina. V ní se Dynamu podařilo vyrovnat a po vstřelení branky si vytvořilo několik dalších vyložených šancí. Ty však zůstaly neproměněny a vzhledem k tomu, že ani Zlín nedokázal utkání rozhodnout je před námi pětiminutové prodloužení hrané tři na tři. Dynamo má k dispozici zbytek přesilové hry, takže začátek prodloužení odehrají ve čtyřech.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Marek Votke

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 30. Tomášek (Rolinek, Bárta), 42. J. Sýkora (Hubáček, Nedbal), 65. Rolinek (Trončinský) – 15. Goiš (Ostřížek, Chytil), 40. M. Kratochvíl (Honejsek)

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Trončinský, Ovčačík, Nedbal, Chaloupka, Zajíc, Ščotka, Havlík – Bárta, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Beran, T. Kaut, Panna – Kusý, Špirko, Starý.
    Berani Zlín: Šimonů (Štůrala) – Matějíček, Chmelíř, Marušák, Řezníček, Gazda, Ferenc, Váňa – J. Ondráček, Popelka, O. Veselý – Kovařík, M. Kratochvíl, Honejsek – Ostřížek, Chytil, Goiš.

Rozhodčí: Kika, Kubičík – Hanzlík, Ganger

Diváci: 2 211