Toronto – Chicago 1:2 (po pr.) | Tampa – Washington 3:5 (kon.) | Carolina – Nashville 4:2 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 2:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – St. Louis 0:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Florida 4:0 (kon.)
New Jersey – Columbus 1:4 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 2:1
HC Oceláři Třinec
Neděle 19.03.2017, 16:50 • SD ARÉNA • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

47:53
    Přesilovka domácích. Pronikající Valach byl podražen v gólové pozici Galvasem, je tu tak šance pro Piráty.

37:48
    Na dvě minuty putují domácí hokejisté. Dávid Skokan zahrál vysokou hokejkou a bude dvě minuty trpět na lavici hanby.
    SJEDNEJTE SI POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD SRÁŽKY SE ZVĚŘÍ U GENERALI

35:14
    Na ledě se hodně jiskří. Tomáš Linhart nyní udělal několik zákroků a rozhodčí mu to tak spočítali. Hostující bek inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

28:49
    Vyloučení na obou stranách. Jan Rutta inkasuje dvě minuty za hákování, hostující Lukáš Jašek dostává trest za držení hole.

26:03
    Nyní si hosté zkusí přesilovou hru. Ondřej Dlapa byl u mantinelu důrazný a díky tomu dostává dvouminutový trest za vražení na hrazení.

14:29
    Před vhazování se lehce pošťuchovali Dávid Skokan a Vladimír Roth. Oba inkasují dvě minuty za sekání.
    SJEDNEJTE SI CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ U GENERALI

13:25
    První přesilovka také pro domácí. Tomáš Linhart míří na trestnou lavici za napadení, do zakončení nepustil Adama Rašku.

08:42
    Rychlý útok hostů ukončil jasným hákováním v gólové pozici Ivan Huml. Nejproduktivnější chomutovský hráč v play-off inkasuje dvě minuty.

David Panuška

Branky a nahrávky: 32. Vondrka (V. Růžička, Sklenář), 33. Skokan (Huml, Tomica) – 28. Kane (Krajíček, Petružálek), 55. Roth (Dravecký, Martin Růžička), 77. Kane (Kreps, Rákos)

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Rutta, L. Chalupa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Dlapa – Skokan, Huml, Tomica – Vondrka, V. Růžička, Sklenář – Kaše, Kämpf, Koblasa – Raška, Šťovíček, Poletín – Lauko.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Linhart, Roth, M. Doudera, Krajíček, L. Galvas, Nosek, Hrabal, Adámek – Rákos, Kreps, Kane – Netík, Jašek, Irgl – Adamský, Redenbach, Petružálek – Dravecký, Marosz, Martin Růžička.

Rozhodčí: Pešina, Souček – Brejcha, Suchánek

Diváci: 5250 (vyprodáno)