Košice – Martin 1:2 (kon.) | Žilina – Zvolen 2:3 (kon.) | Skalica – Detva 1:0 (1:0 po s.n.)
Trenčín – Lipt. Mikuláš 3:4 (po pr.)
po s.n. (1:0)
HK Skalica
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HK Detva
sk Neděle 19.03.2017, 18:00 • HANT arena Skalica • Tipsport Liga (SR) play-off • Baráž
    65:00 HLUCH - 1:0

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Skalica.
    Autorom víťazného gólu je TOMÁŠ HLUCH, ktorý strelou medzi Orčíkove betóny rozhoduje dnešný zápas.

Je to tak, dnes uvidíme rozuzlenie zápasu až po samostatných nájazdoch!

60:47
    Tak toto bola blbosť Petra, ktorý dáva domácim lacnú početnú výhodu. Previnil sa držaním hokejky.

Tri tretiny nám víťaza nepriniesli. Nasleduje predĺženie v dĺžke piatich minút.

58:54
    Tak toto je veľmi nepríjemný moment pre domácu Skalicu. Horváth spravil v strede hracej ploche zbytočný faul, ktorým sa určite dnes chváliť nebude.

46:13
    Tak toto bol tvrdý zákrok Filipa Šedivého, ktorý po faule kolenom poslal na ľad Janáča, ktorý s bolesťami opúšťa ľadovú plochu za pomoci lekára.

37:05
    Obrovská šanca domácich!!! Po chybe na modrej sa dostal do úniku Kotzmann, zvolil strelu švihom, puk Orčíkovi vypadol z lapačky a následná dorážka smerovala na ľavú tyčku. Tak toto bolo niečo.

35:18
    Šimon Petráš oslabuje svoje mužstvo. Dostáva dve minúty za faul lakťom.

32:55
    Takt toto bolo veľmi prísne vylúčenie. Branislav Srnka dostáva dve minúty za údajné nebezpečné bránenie. Skalica má teda k dispozícii ďalšiu početnú výhodu.

31:06
    Gól napokon neplatí. Török totiž zakončoval už do posunutej brány, a tak domáci pre tento moment ušli hrobárovi z lopaty. Detva pokračuje vo svojej početnej výhode.

31:06
    Detva dala gól ale...bude sa ešte telefonovať, pretože Petríkova brána bola posunutá...

30:34
    Škápik oslabuje svoje mužstvo za podrazenie. Skalica bude hrať teda vo štvorici.

28:28
    Zbytočné vylúčenie na hosťujúcej strane za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Podarí sa už domácim konečne skórovať?

19:36
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Brodek – 2 min., údery).
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Šedivý – 2 min., údery).

Opäť úradovali emócie...

17:49
    Skalica už usadená v útočnom pásme a točí kolotoč. Petrášova strela skončila na hornej tyčke Orčíka!

17:16
    Obrovská šanca pre domácich, ktorí si zahrajú krátku početnú výhodu 4 proti 3. Jendroľ dostáva dve minúty za držanie.

15:27
    Na ľadovej ploche splynuli emócie, a tak sa nám bude hrať 4 na 4. Za údery dostávajú po dve minúty Hluch a Mačkovič.

06:22
    A máme tu prvé vylúčenie v dnešnom zápase. Sadnúť si ide Šimon Petráš, ktorý dostáva dve minúty za držanie.