Hvězda Praha – Slaný 2:3 (kon.) | Jungadler Mannheim – Pardubice 1:5 (kon.) | Ledeč n. S. – Hvězda Praha 3:2 (kon.)
Znojmo – Slaný 1:2 (kon.) | Jungadler Mannheim – Strakonice 0:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 0:1, 2:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 19.03.2017, 14:40Židla Cup • Finále
Partner:
     
    Vítězem se stává tým HC Slovan Ústí nad Labem.
    HC Dynamo Pardubice se musí spokojit s druhým místem. (15:41:23)
     
    Konec zápasu.
     
    4. série
    0:1
    Hiemer FILIP neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Vyhlídal RADEK proměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Dobner MIROSLAV neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Novák JAKUB neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Vyhlídal RADEK neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Hemský DAVID neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Kincl MATYÁŠ neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Růžička VOJTĚCH neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    36:00
    Třetí třetina skončila.
     
    27:48
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je HEMSKÝ DAVID. Asistence: Pražan Tadeáš.
     
    24:43
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je RŮŽIČKA VOJTĚCH. Asistence: Hiemer Filip.
     
    24:01
    Začala třetí třetina.
     
    24:00
    Druhá třetina skončila.
     
    23:07
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je KURTY JAN. Asistence: Huja Vojtěch.

    David Štechmüller

    Branky a nahrávky: 25. Růžička Vojtěch (Hiemer Filip), 28. Hemský David (Pražan Tadeáš) – 3. Bebelák Vojtěch (Radek), 24. Kurty Jan (Huja Vojtěch)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Růžička Vojtěch (PCE)
    0:0   Kincl Matyáš (UNL)
    2. série:
    0:0   Hemský David (PCE)
    0:0   Vyhlídal Radek (UNL)
    3. série:
    0:0   Novák Jakub (PCE)
    0:0   Dobner Miroslav (UNL)
    4. série:
    0:1   Vyhlídal Radek (UNL)
    0:1   Hiemer Filip (PCE)


    HC Dynamo Pardubice: Matěcha, (Benda) – Hiemer (C), Pecina, Hemský, Kroužel, Růžička, Kučera, Ševeček, Klátil, Fiala, Bulis, Straka, Pražan, Dostál, Lang, Novák, Pilař
    HC Slovan Ústí nad Labem: Kokhanin, (Kovář) – Polák, Dobner (C), Vyhlídal (A), Vait, Česnohlídek, Hula, Šnajdr, Čaloun, Danša, Filip, Stojka, Kurty, Růžička, Angr, Mareš (A), Kincl, Bebelák