Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.) | Chicago – Colorado 6:3 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Calgary – Los Angeles 5:2 (kon.)

1. Jakub Voráček (PHI), 0+0, 2 střely, 16:51
    2. Radko Gudas (PHI), 0+0, 2 střely, 19:17 (03:16:31)

Hráči Hurricanes musejí být opravdu velmi zklamáni. Otočili zápas za stavu 0:2 na svou stranu a v poslední minutě inkasovali vyrovnávající branku.

60:38 Brayden SCHENN - 4:3

60:38
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Sean Couturier sjel před branku z pravého křídla a Ward jeho pokus vyrazil před sebe, kam si z druhé vlny sjel rozhodující střelec BRAYDEN SCHENN, jenž trefil přesně místo u pravé tyče. Asistence: Sean Couturier a Ivan Provorov.

60:17
    Faulk nabral rychlost až z vlastní třetiny a z pravého kruhu se pokusil prostřelit postaveného Masona.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:18 Travis KONECNY - 3:3

59:18
    Domácí vyrovnávají a drama nekončí! Velmi smolný gól zaznamenali hráči Hurricanes. Ivan Provorov vyslal od modré čáry dělovku, která skončila za brankou Caroliny. Právě zde byl TRAVIS KONECNY, který chtěl vrátit puk před branku, ale trefil pouze brusli Pesceho, od kterého se kotouč odrazil do brusle Warda do branky. Asistence: Ivan Provorov.

58:52
    Ani tentokrát se domácí neudrželi v pásmu a musí spěchat až k vlastní brance.

58:33
    Hosté vyhazují až za branku domácích.

58:00
    Flyers jsou usazení ve třetině hostů, ale zatím nechávají Masona v bráně.

57:15
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Sebastian Aho – 2 min.).

57:15
    Gostisbehere doslova proletěl střední třetinou a v mezikruží našel čepel Girouxe na pravém kruhu. Ten mířil do levého růžku a Ward si připisuje důležitý zákrok ramenem.

56:27
    Hurricanes přerušují tlak domácích vyhozením vysokým obloučkem tak, aby se nedopustili zakázaného uvolnění.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 20. Provorov (MacDonald, Couturier), 32. Weise (Filppula, Konecny), 60. Konecny (Provorov), 61. B. Schenn (Couturier, Provorov) – 33. Skinner (Hanifin, Teräväinen), 39. E. Lindholm (Di Giuseppe, V. Rask), 52. J. Staal (E. Lindholm, Aho)

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – MacDonald, Provorov, Gostisbehere, N. Schultz, Gudas, Del Zotto – Simmonds, Giroux, Weal – Voráček, Filppula, Konecny – Weise, Couturier, B. Schenn – Read, Bellemare, VandeVelde.
    Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, R. Murphy, Dahlbeck – Teräväinen, J. Staal, Aho – E. Lindholm, V. Rask, B. McGinn – Stempniak, D. Ryan, Skinner – Di Giuseppe, P. Brown, Nordström.