Kobra – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:1 (1:1, 1:0, 2:0) Stav série: 3:2
DRACI PARS ŠUMPERK
Pondělí 20.03.2017, 18:00 • RT TORAX Arena, Ostrava - Poruba • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

59:52
    Za hrubost odchází do šaten předčasně Jan Fišera a Marek Slavík.

58:33
    Za držení obdržel 2 minuty Michal Vymazal (ŠUM).

56:29
    Vypadá to, že Tomáš Sedlák (ŠUM) ukončí sezónu na lavici hanby, kam jej rozhodčí poslal na 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

55:36
    Vymazal se řítil na Čecha, načež byl faulován Slavíkem (POR), který odjíždí na trestnou lavici na 2 za nedovolené bránění.

52:56
    Zachar byl faulován Králíkem (ŠUM), který si odpyká 2 minuty za sekání a vzápětí si jej vzal na mušku ještě Luboš Adam (ŠUM), který dostává 2 minuty za vysokou hůl. Zároveň se opět vyostřuje situace mezi hostující střídačkou a domácími fanoušky, kteří na sebe vzájemně pokřikují a pohazují předměty.

51:03
    A vyloučen je také Jan Dresler (POR), který si odpyká 2 minuty za podražení.

51:03
    Tomáš Sedlák (ŠUM) se pustil do Dominika Kafky, za což jej rozhodčí na 2 minuty posílá uklidnit k trestoměřičům.

50:00
    Poruba právě vstřelila branku!
    Rozjetý MICHAL SZTEFEK zasadil z bezprostřední blízkosti kotouč přímo pod horní tyč a zvyšuje tak gólové manko hostů.
    Asistence: Ondřej Slováček a Martin Piecha.

48:20
    Čechovi propadl kotouč skrz betony a kutálel se směrem do brány. Na poslední chvíli jej z brankoviště vyškrábl Slováček.

45:46
    DAVID ZACHAR vymetl kotoučem roh šumperské brány a posílá svůj tým do příjemného náskoku dvou branek.
    Asistence: Dominik Kafka, Tomáš Jáchym

30:05
    Domácí dokázali využít přesilovku, při které se Kůdela nebezpečně vzdálil ze svého pracoviště, čehož využil MARTIN PIECHA a posílá Porubu opět do vedení.
    Asistence: Tomáš Jáchym a Marek Kaluža.

29:00
    Sudí nachytali hosty v šesti hráčích a tak se bude udělovat hráčské lavici Draků menší trest.

26:34
    Chybu útočících hráčů Draků se snažil na poslední chvíli ještě opravit podražením Vladimír Cink (ŠUM), na což dostal 2 minuty na trestné lavici

13:11
    Za hákování vyfasoval 2 minuty Milan Ostřanský (ŠUM).

05:58
    Kafka nastřelil tyč šumperské kasy!

04:46
    Draci právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! DANIEL VACHUTKA využíl toho, že se Čech nestihl přesunout v bráně a svou střelou do nepokryté části porubské svatyně vyrovnává na 1:1.
    Asistence: Jan Matějka a Michal Vymazal.

02:54
    Takhle si nejspíš Draci svou přesilovku nepředstavovali. Obrana nechala Zachara pláchnout až ke Kůdelovi. Porubský útočník sice brankáře hostí nepřekonal, jeho kolega TOMÁŠ JÁCHYM byl se svou dorážkou ale úspěšnější a posílá RT TORAX do vedení.
    Asistence: David Zachar.

01:57
    S rozjetým Hrochem si Marek Slavík (POR) poradil nad rámec pravidel a tak za své sekání putuje na 2 minuty na trestnou lavici.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 3. Jáchym (Zachar), 31. Piecha (Jáchym, Kaluža), 46. Zachar (Kafka, Jáchym), 50. Sztefek (Slováček, Piecha) – 5. Vachutka (Matějka, Vymazal)

HC RT TORAX Poruba 2011: Čech (Kubáň) – Slavík, Peslar, Puškár, Kaluža, Puzič, Bail, Rudl, Dresler – Adamík, Ballner, Kafka, Piecha (A), Vaněk, Jáchym, Orság, Tomčák, Slováček, Zachar (C), Sztefek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišera, Janota, Drtil, Ďurkáč – Matějka (C), Vymazal, Vachutka, Sedláček, Králik, Langr, Cink (A), Hroch, Fischer (A), Ostřanský, Novosad

Rozhodčí: Dědek, Mikula – Adamec, Poruba