Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.) | Chicago – Colorado 6:3 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Calgary – Los Angeles 5:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
0:4 (0:2, 0:0, 0:2) Stav série: 1:3
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 20.03.2017, 17:20 • Home Monitoring Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

Bílí Tygři si ve třetí třetině v poklidu pohlídali svůj náskok a navrch ještě přidali další dvě branky. Škodovka ani ve třetí části příliš nekousala a musí se proto smířit s třetí porážkou v sérii. Ta se nyní stěhuje do Liberce, kde mají možnost Severočeši ukončit celou sérii hranou na čtyři vítězné zápasy. (19:56:00)

Nejlepší hráči utkání: Petr Kadlec (HC Škoda Plzeň), Michal Bulíř (Bílí Tygři Liberec)

Po závěrečném hvizdu ještě přišla menší potyčka v pásmu Plzně, vše ale rozhánějí čároví rozhodčí.

59:29
    Peter Čerešňák svojí slabou střelou pouze vyzkoušel Willovu pozornost. Ten už nejspíše dnes uhájí své čisté konto.

59:01
    Menší pošťuchování ve třetině Liberce ukončili hvizdem rozhodčí, vylučovat se nebude.

58:43
    Machovský drží puk své lapačce, vhazovat se bude po jeho levici.

58:37
    Vracející se Procházka dobře pomohl plzeňské obraně a zastavil rozjetého Valského.

57:41
    Hraje se dlouhou dobu bez přerušení, zápas se v poklidu dohrává.

57:14
    Hosté ale neměli příliš problémů s plzeňskou kombinací a po chvilce se hladce dostali ke kotouči.

56:44
    Indiáni se po dlouhé době usazují ve třetině Bílých Tygrů.

55:49
    Plzeň znovu ztratila kotouč při přechodu do útočné třetiny a potvrdila, že v dnešním zápase jí toho příliš nevychází.

55:15
    Roman Will nechtěl zbytečně držet puk a holí ho šikovně vyhodil do středního pásma.

54:46
    Škoda má ještě chuť vsítit alespoň čestný úspěch, liberecká obrana je ale nadále ve své práci stoprocentní.
    53:49 Dominik LAKATOŠ - 0:4
    Zdroj: Hokejka TV

53:49
    Liberec právě vstřelil branku!
    Bílí Tygři využívají další přesilovku a je nejspíše definitivně rozhodnuto, kdo ukořistí třetí bod v sérii! DOMINIK LAKATOŠ dobře nastavil hůl před brankou a chytře tečoval střelu Martina Ševce mimo dosah gólmana Machovského. Asistence: Martin Ševc, Vladimír Svačina

53:29
    Nyní jsou již Tygři nastěhováni v útočném pásmu.

52:53
    Škodovka se zatím hladce brání v početní nevýhodě a již třikrát se jí povedlo vyhodit kotouč.

Dominik Rejthar

Branky a nahrávky: 5. Svačina (Valský, Vantuch), 12. P. Jelínek (Bulíř, R. Šimek), 43. Radivojevič (Bulíř), 54. Lakatoš (Ševc, Svačina)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Hylák) – Němeček, P. Kadlec (A), D. Sklenička, Frühauf, Pulpán (A), Čerešňák, Kvasnička – Lev, Kratěna (C), T. Svoboda – D. Kubalík, Stach, Indrák – Schleiss, Preisinger, Martin Procházka – Koreis, Kracík, Hrnka.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Lašák) – Ševc (A), R. Šimek, Vitásek, Jánošík, Derner, Pyrochta, Plutnar – L. Krenželok, P. Jelínek, Bartovič – Radivojevič (C), Bulíř, Lakatoš – Svačina, Vantuch, Valský – Ordoš, Bližňák, J. Stránský.

Rozhodčí: Bulanov, Hribík – Frodl, Zavřel