Kobra – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:1 (kon.)
HC Kobra Praha
4:1 (1:1, 3:0, 0:0) Stav série: 3:2
HC Stadion Vrchlabí
Pondělí 20.03.2017, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Čtvrtfinále

58:31
    Jirků dostává trest za sekání, toto už opravdu vypadá pro Vrchlabí beznadějně.

54:33
    Roman Verbík vyvážel puk ale byl podražen, na dvě minuty je vyloučený Čurda. Kobru čeká minutu a tři čtvrtě dlouhá přesilovka.

54:17
    Hejda srazil u mantinelu Tumu. Následně se mu omlouval, i tak ale musí na trestnou za hrubost.

48:35
    Bílek nyní skákal na brankovišti ze strany na stranu, Vrchlabí mělo několik velkých příležitostí, ale neuspělo.

45:45
    Bude se vylučovat na obou stranách! Klement a Jakeš dostávají trest 5 do konce zápasu! Klement za bodnutí špičkou hole, Jakeš za bodnutí koncem hole. Počet hráčů se měnit nebude.

Dnešní utkání podle zápisu sleduje 575 diváků!

45:32
    Antončík jel do útoku, projel mezi dvěma hráči, jeden z nich, Miškovský, jo ale sekl do hole. Antončík i tak dokázal zakončit, hostující útočník však odchází na trestnou.

39:11
    Kobra právě vstřelila branku!
    Nedáš, dostaneš! Opět se toto pravidlo potvrdilo, Jedlička vyslal do útoku JIŘÍHO JAKEŠE, který Jelínka překonává a využívá přesilovku.
    Asistence: Jakub Jedlička.

39:00
    Filip v obrovské příležitosti nestrefil prázdnou bránu! Nedokázal zpracovat prudký pas od svého spoluhráče.

38:02
    Matějček seknul Semrád,a který se okamžitě v bolestivé grimase sesunul k ledu, přispěchal k němu i zdravotník. Nakonec jde na střídačku a nejspíš je v pořádku, Kobru však čeká přesilovka.

34:11
    Švaříček fauloval kolenem, další přesilovka pro Vrchlabí.

31:50
    Hosté vyhazovali, Antončík však vysoký puk zachytil, připravil šanci pro volného Jedličku, ten jí ale nevyužil! Jelínek jeho pokus vychytal.

31:33
    Matějček fauloval najíždějícího Vlacha krosčekem, přesilovka pro Kobru.

28:53
    Bláha stál tak dlouho u mantinelu s pukem, až ho Šteiner při pokusu o obrání fauloval. Domácí obránce dostává trest za vražení na hrazení.

25:19
    Přesilovka bude dvojitá, Matějček dostává trest za sekání. Necelou minutu tak bude Kobra hrát 5 na 3.

24:10
    Tržický při brždění "osprchoval" Bílka ledovou tříští, dostává dvě minuty za nesportovní chování.

22:52
    Další gól domácích, obdobný tomu předchozímu! K odraženému puku se dostal ŠIMON ANTONČÍK a zasunul ho backhandem za roztaženého Jelínka!
    Asistence: Jiří Jakeš, Jakub Jedlička.

21:12
    Domácí jsou ve vedení! MICHAL SLANINA nahodil puk z téměř nulového úhlu, ten propadl za Jelínkova záda!
    Asistence: Dominik Šteiner, Roman Verbík.

18:43
    Jakeš na trestné, provinil se sekáním.

14:22
    Miškovský dostává trest za podražení.

10:54
    Je opět vyrovnáno! Jelínka dokázal propálit od mantinelu rozjetý JIŘÍ JAKEŠ.
    Asistence: Jakub Verbík, Jakub Jedlička.

10:01
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Před Bílkem byla skrumáž, čehož využil TOMÁŠ BLÁHA. Domácí brankář nejspíš jeho pokus vůbec neviděl.
    Asistence: Martin Matějček.

08:01
    Domácí si nerozuměli v obraně! Přihrávku po modré zachytil Maďar a jel zcela sám na bránu! Domácí gólman jeho pokus ale chytá.

05:20
    Domácí Matějček se dostal do úniku 1 na 1. Proti němu jel Hejda, spadl do střely, Matějček udělal stahovačku, ale hostující obránce mu dokázal puk vypíchnout špičkou své hole! Parádní obranný zákrok!

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 11. Jakeš (Verbík J., Jedlička), 22. Slanina (Šteiner, Verbík R.), 23. Antončík (Jakeš, Jedlička), 40. Jakeš (Jedlička) – 11. Bláha (Matějček)

HC Kobra Praha: Bílek (Zapletal) – Šteiner, Verbík J., Švaříček, Bílek D., Semrád, Vacek, Verbík R. – Jakeš (C), Antončík, Jedlička, Vlach, Matějček Martin, Hlinka, Tuma, Slanina (A), Kysela, Matějek, Pulkrab, Kuchta, Kučera
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků (A), Matějček Martin, Jandejsek, Tržický, Chleborád, Moník – Procházka, Filip (C), Šťastný, Maďar, Šimoníček, Bláha (A), Čurda, Urban, Novák, Erban, Miškovský
    Trenér: Fiala Petr

Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Malý, Šimán