Toronto – Boston 4:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 1:2 (kon.) | Nashville – Arizona 3:1 (kon.)
Dallas – San Jose 1:0 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:0 (kon.)
HC Kometa Brno
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 0:1
HC Plzeň 1929
Úterý 21.03.2017, 17:30 • DRFG Arena, Brno • Play-off extraligy st. dorostu • Finále

52:38
    A pozor. Kometa si zahraje dvě minuty početní převahu pět na tři!! Jan Štěpánek obdržel dvě minuty za napadení. Obrovská šance pro modrobílé.

50:27
    Přesilovka Komety ovšem bude na dvě minuty přerušena. Karel Plášek obdržel dvě minuty za podražení, a tak se bude hrát čtyři na čtyři.

50:17
    Velká šance pro Kometu na srovnání! Domácí si totiž po faulu kolenem Roubala na kapitána brněnského celku Kučeru zahrají početní převahu celých 5 minut. Roubal obdržel za naprosto zbytečný zákrok 5 minut plus do konce utkání!

44:20
    Přesilovka pro Plzeň. Roman Jeřábek zastavil pronikajícího hráče Plzně jen za cenu faulu, za což obdržel dvouminutový trest za podražení.

38:31
    Kometa si příliš dlouho v plném počtu nezahrála. Tomáš Jurnečka obdržel 2+10 minuty za zásah do oblasti hlavy a krku.

35:31
    Západočeši si navíc zahrají početní převahu. Dvě minuty za podražení obdržel Lukáš Frydrych.

30:19
    Modrobílí si vykoledovali přesilovou hru. Dvě minuty za sekání obdržel Jakub Pour.

18:24
    Početní převaha Komety je u konce. Dvě minuty za hákování totiž obdržel Daniel Kowalczyk a poměr sil na ledě se vyrovná.

17:43
    Druhá přesilovka pro Kometu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Martin Lokajíček, který podruhé míří za katr.

10:45
    Kometa si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za krosček obdržel Martin Lokajíček.

00:31
    Kometa se na úvod zápasu dopustila faulu. Dvě minuty za hákování obdržel Jan Süss.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 59. Matula (Střondala, Svoboda) – 46. Přikryl (Roubal, Pour), 67. Hasman (TS)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Krejčí II, Věžník, Slabý, Jurnečka, Kowalczyk, Kučera, Vašíček, Jeřábek – Süss, Svoboda, Střondala, Krejčí I, Matula, Novák, Škvrně, Zajíček, Frydrych, Kunc, Plášek, Kadlic.
    HC Plzeň 1929: Kolář (Červenka) – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Staněk, Lokajíček, Čada, Šilhán, Beneš – Procházka, Přikryl, Matiášek, Hajžman, Pour, Roubal, Straka, Červenka, Hajšman, Eret, Hasman, Kovařík.

Rozhodčí: Fiala, Šutara – Axman, Novotný