Česko – Mountfield HK jun. 3:1 (kon.)
Česko
3:1 (1:0, 0:1, 0:0, 2:0)
Mountfield HK jun.
Středa 22.03.2017, 17:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Reprezentace do 18 let

Česká repre ???????????? #MadeOfHockey #CCMHockey

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Já se s vámi pro tuto chvíli již loučím, přeji hezký zbytek dne a u dalších onlajnů se těším na počtenou! (21:06:24)

Čtvrtá čtvrtina je u konce, stejně tak i celý zápas. Jako první se do vedení dostal hned ve třetí minutě tým reprezentační osmnáctky, krátce po startu druhé čtvrtiny pak hradečtí junioři vyrovnali. Brankový klid pak vládl až do poslední části, kdy se reprezentanti prosadili dvěma góly a rozhodli tak o svém vítězství 3:1.

59:53
    Na posledních sedm vteřin se ještě vrací do brány Kouba.

59:40
    Východočeši nyní budou hrát už "jen" klasickou power-play, neboť Wojnar právě opustil trestnou lavici.

59:10
    Havelcova střela byla zvednuta do ochranné sítě a brankář Kouba je opět na střídačce!

58:43
    Ofsajd Lvů je posouzen jako úmyslný a z důvodu vhazování v obranném pásmu se Kouba vrací do brány.

58:27
    Od modré nyní pálil Jakub Lelek, i jeho pokus byl ale zablokován a puk dolétl až k hradecké bráně.

58:06
    Střela Miroslava Havelce byla ztečována do rohu.

57:40
    Štěpán Kouba zůstává na střídačce a Hradec tak bude hrát v šesti proti čtyřem!

57:40
    Jakub Wojnar se provinil hákováním a už sedí na trestné lavici. Po oddechovém čase bude hrát Mountfield přesilovou hru.

57:20
    Safin mohl zpoza brány nahrávat v mezikruží volnému spoluhráči, zamýšlenou přihrávku ale promáchl.

56:23
    Rána Jakuba Moníka od modré lajny skončila jen v lapačce připraveného Kardinála.

56:03
    Osmnáctka už je kompletní, Hradec toho v přesilovce příliš mnoho nevymyslel.

54:54
    Česko právě vstřelilo branku!
    Hradečtí se nedohodli na modré čáře a nechali ujet do samostatného úniku JANA SVOBODU, který ve vlastním oslabení zvyšuje na 3:1 z pohledu reprezentace! A svůj nájezd provedl Svoboda famózně – z prostoru pravého kruhu poslal švihovku milimetrově přesně pod břevno. Bez asistence.

54:02
    Jenže dlouho jí plný stav hráčů nevydržel. Adam Kalaj jde pykat za hákování a Mountfield má další přesilovku.

53:22
    Reprezentace je v plném počtu.

53:06
    František Hnik z bezprostřední blízkosti dorážel kotouč do horní části brány, Tomáš Kardinál ale dokázal zasáhnout!

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 3. Kaut (Zadina), 48. Safin (Svoboda), 55. Svoboda – 19. Hejna (Lelek, Matějček)

Česko: Pavlát (20. – 43. Huf, od 43. Kardinál) – Myšák, Buchtela, Bednář, Trejbal, Mareš, Muška, Gaspar, Šalda – Jirásek (C), Kalaj, Kern, Koblížek, Flynn, J. Dvořák, Kaut, Safin, Toman, Zadina, J. Svoboda, Wojnar, Václavek, Matýs, Hrabík. Trenér: Václav Varaďa.
    Mountfield HK jun.: Bartozel (20. – 43. D. Dvořák, od 43. Kouba) – Lelek, T. Kynčl, Havránek, Pohl, Gebell, J. Moník, Havelec, Jonáš – D. Matouš, Dufek, Matějček, Pažourek, Hnik, Mašín, Hašek, F. Moník, Hofman, Hidveghy, Chalupa (C), Hejna. Trenér: Aleš Krátoška.

Rozhodčí: Veselý, Hribik – Barvíř ml., Špringl