Gruzie – Srbsko 1:3 (kon.) | Turecko – Finsko 2:0 (kon.) | Kosovo – Island 1:2 (kon.)
Rakousko – Moldavsko 2:0 (kon.) | Irsko – Wales 0:0 (kon.) | Itálie – Albánie 2:0 (kon.)
Lichtenštejnsko – S. Makedonie 0:3 (kon.) | Španělsko – Izrael 4:1 (kon.) | Chorvatsko – Ukrajina 1:0 (kon.)
Kosovo
1:2 (0:2)
Island
Pátek 24.03.2017, 20:45Kvalifikace MS (Evropa)

V tomto zápase kvalifikace o MS vyhrává Island zápas nad Kosovem 2:1. Hostům vyšel první poločas, který vyhráli o dvě branky. Domácí svou hru zlepšili, dočkali se kontaktního gólu, ale více toho proti skvěle hrající defenzivě soupeře nepředvedli. (22:37:56)

90+4

90+4
    Amir Rrahmani prohrál osobní souboj, a tak ve hře pokračují hosté. To už běží poslední nastavená minuta.

90+3
    Island hraje nastavený čas velmi dobře takticky, nedostává se z útočné poloviny, naopak domácí hráči propadají panice, neboť se nemohou vymanit ze sevření soupeře.

90+2
    Zápas se dohrává v poklidném tempu, ani jeden tým se nikam nežene. Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, hraje na polovině soupeře a drží hru bezpečně daleko od své branky.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Čas stále běží a vykopávat bude brankář Islandu. Rozehrál na Kári Árnasona, který bleskově založil útočnou akci. Domácí se tak k nevoli fanoušků musí bránit.

88
    Samir Ujkani velmi špatně rozehrál, do šance se tak po přihrávce spoluhráče dostal Jón Bödvarsson. Jeho zakončení bylo slabé, brankář své zaváhání napravil.

87
    Mnoho času už domácí fotbalisté na snahu o vyrovnání nemají. Snaží se hrát nejaktivněji jak to jde. Zatím ale obrana Islandu pevná.

87
    Jón Bödvarsson nachytaný v postavení mimo hru, akce hostů tak končí.

86
    Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Björn Sigurdarson, přichází Ólafur Skúlason.

85
    Po tvrdém souboji zůstávají na hrací ploše ležet Herolind Shala a Gylfi Sigurdsson. Následně se oba zvedli a budou pokračovat v zápase. Podle jejich pohybu je patrné, že jsou otřesení.

84
    Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Besart Berisha, přichází Bernard Berisha.

82
    Další nepovedená domácí akce končí u brankáře Islandu. Ten rychle odkopává míč do bezpečné vzdálenosti.

80
    Deset minut plus nějaké krátké nastavení nás dělí od konce zápasu, sledujeme zatím marnou snahu Kosova o vyrovnání. Domácím nelze upřít snahu, ale chtělo by to živější hru, více nápadů a hlavně tak dlouho nedržet míč na noze.

79
    Hodně nešikovně si v souboji o míč počínal Valon Berisha, následovat bude volný kop hostujícího celku.

78
    Samir Ujkani dlouhým výkopem do útočné poloviny hledal svého spoluhráče. Bersant Celina prohrál hlavičkový souboj.

78
    Island se opět může spolehnout na svou výborně hrající obranu, kterou však domácí reprezentatné nemohou překonat.