4:1 (4:0)
Slovensko
Pátek 24.03.2017, 17:00 • Městský stadion Karviná Ráj • Reprezentace U21

To je ode mě z Karviné vše a přeji hezký zbytek pátečního víkendu. (18:55:41)

Skončil nám přátelský zápas reprezentací U21, ve kterém naší mladíci porazili stejně staré slovenské hráče 4:1. Všechny čtyři góly našeho týmu padly v prvním poločase. O tři se postaral Václav Černý a o jeden Zdeněk Linhart. Slováci snížili v úvodu druhého poločasu zásluhou Šafranka. Víc gólu už ale dát nestihli. Český tým tak první ze dvou zápasů přes ME zvládl s přehledem.

90+2

90+2
    V závěru druhého poločasu jsou aktivnější čeští hráči.

90+1
    Mihálik sám na malém vápně trefil jen připraveného slovenského gólmana.

90
    Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví dvě minuty.

88
    V zajímavé příležitosti Nečas, který ale slabou střelou střílel pouze do prostředka brány.

87
    Vestenický v pokutovém území hlavičkou bránu českého týmu netrefil.

84
    Macek se dokázal uvolnit na pravé straně. Podařilo se mu odcentrovat do pokutového území, kde našel Holzera. Ten ale slabou střelou brankáře Slovenska neohrozil.

82
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Martin Chrien, přichází Tomáš Vestejnický.

82
    Rychlý protiútok Mihálika skončil nepřesnou přihrávkou.

80
    Čeští hráči se už nikam nehrnou a soustředí se na obranu svého náskoku. Slováci jsou tak čím dal častěji u míče.

79
    Vejlent to zkusil z pravé strany u hranici malého vápna. Jeho střela si ale cestu mezi tři tyče nenašla.