Pittsburgh – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Detroit – Tampa 1:2 (po pr.) | Dallas – San Jose 6:1 (kon.)
Anaheim – Winnipeg 3:1 (kon.) | Minnesota – Vancouver 2:4 (kon.) | Columbus – Philadelphia 1:0 (kon.)
Minnesota Wild
2:4 (0:0, 0:4, 2:0)
Vancouver Canucks
Sobota 25.03.2017, 19:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Děkuji za pozornost. Přeji hezký zbytek sobotního večera! (21:49:24)

Československá stopa

Martin Hanzal (MNS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:35

1. Brock Boeser (VAN) 1+0
    2. Reid Boucher (VAN) 2+0
    3. Richard Bachman (VAN) 25 zák., 2 góly, 92,6%

Statistiky utkání:
    Střely na branku – 27:21 (7:5, 11:13, 9:3)
    Zblokované střely – 6:13
    Vyhraná vhazování – 36:21
    Trestné minuty – 4:6
    Hity – 21:19

Hokejisté Vancouveru vítězí na ledě Minnesoty 4:2. Hosté o svém triumfu rozhodli ve druhé třetině, ve které si vypracovali čtyřgólový náskok. Divočáci korigovali skóre až v závěru utkání. Nejprve se prosadil Ryan Suter a v čase 58:45 snížil na konečných 2:4 Eric Staal.

59:44
    Zach Parise dostal puk před brankoviště, kde číhal Mikael Granlund. Tomu prošel, ke smůle Wild, kotouč mezi bruslemi!

59:28
    Domácí to zkoušejí s prázdnou brankou! Nyní si vyžádali oddechový čas.
    58:45 Eric STAAL - 2:4

58:45
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A pozor, už je to jen o dva góly! Nahození Matta Dumby se odrazilo od zadního mantinelu přímo před překvapeného Bachmana a ERIC STAAL poslal zblízka puk k levé tyčce z pohledu gólmana Canucks – 2:4. Asistence: Matt Dumba a Jonas Brodin.
    57:19 Ryan SUTER - 1:4

57:19
    Domácí dosáhli alespoň na čestný úspěch! Jared Spurgeon nahrál na levý kruh RYANOVI SUTEROVI, který zamířil nad vyrážečku brankáře Bachmana. Ten tak neudrží čisté konto. Asistence: Jared Spurgeon a Martin Hanzal.

56:40
    Nino Niederreiter si stáhl puk na levý kruh a vystřelil. Zamířil však vedle bližší tyčky.

55:49
    V hale panuje celou třetí třetinu ponurá atmosféra. No, ani se fanouškům Wild nedivím. Dnes je jejich miláčci do varu nedostali.

55:03
    Pět minut do konce třetiny, hosté bojují o čisté konto pro brankáře Bachmana.

54:41
    Vypadá to, že zápas se již spíše dohrává. Tempo teď připomíná přípravný zápas.

53:40
    Puk byl sražen do hlediště. Vhazovat by se mělo ve středním pásmu.

52:46
    Hosté vyrazili do přečíslení 2 na 1, ale Sven Bärtschi se rozhodl nahrávat obsazenému spoluhráči. Asi měl zakončovat sám.

51:21
    Domácí v postavení mimo hru.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 58. Suter (Spurgeon, Hanzal), 59. E. Staal (Dumba, Brodin) – 21. Boucher (Horvat, Stecher), 26. Boucher (Shore), 32. Boeser (Horvat, Bärtschi), 34. Skille (B. Sutter)

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Scandella, Folin, Brodin – Parise (A), E. Staal, Coyle – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Pominville, Hanzal, Niederreiter – Stewart, Haula, White.
    Vancouver Canucks: Bachman (R. Miller) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Sbisa, Trjamkin, B. Hutton – Boeser, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boucher, Horvat (A), Bärtschi – Goldobin, B. Sutter, Skille – Chaput, Shore, LaBate.

Rozhodčí: Rank, O'Rourke – Murray, MacPherson

Diváci: 19184