Švédsko – Bělorusko 4:0 (kon.) | Andorra – Faerské ostrovy 0:0 (kon.) | Švýcarsko – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Kypr – Estonsko 0:0 (kon.) | Bosna – Gibraltar 5:0 (kon.) | Bulharsko – Nizozemsko 2:0 (kon.)
Lucembursko – Francie 1:3 (kon.) | Portugalsko – Maďarsko 3:0 (kon.) | Belgie – Řecko 1:1 (kon.)
Kypr
0:0 (0:0)
Estonsko
Sobota 25.03.2017, 18:00 • Neo GSP Stadium, Nikósie • Kvalifikace MS (Evropa)

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (19:54:53)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 8:11.

Tři nastavené minuty uběhly a zápas končí. Estonsko ani domácí Kypr se prosadit nedokázaly a tak si každý z týmů připisuje do tabulky jeden bod. Domácí tým byl téměř po celý zápas aktivnější, ale nedokázal ani jednu svou šanci proměnit. Tu možná největší spálil Grigoris Kastanos, který deset minut před koncem střílel jen do padajícího soupeře. Následně už neměl ani jeden brankář žádné větší problémy před vlastní brankou. Kypr i Estonsko tak mají ve skupině H shodně čtyři body a dál se budou mezi sebou prát o čtvrté místo.

90+3

90+3
    Estonsko však nevyužilo poslední šanci, naopak se muselo rychle stahovat do obrany. Ragnar Klavan zachránil na poslední chvíli svůj tým od nebezpečí. Před rozběhnutým Kastanosem odpálil míč do zámezí.

90+2
    Panagi musel ještě zasahovat. Z velké dálky se pokusil překvapit brankáře Mattias Käit, ale Panagi byl připravený. Estonsko však bude mít ještě rohový kop.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Konstantin Vassiljev, přichází Henri Anier.

90
    V devadesáté minutě chtěli ještě zahrozit také hosté. Střídající Toomet se hnal ta nakopnutým míčem, ale nestihl ho už zastavit před koncovou lajnou.

89
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Nestoras Mitidis, přichází Andreas Makris.

89
    A znovu Demetris Christofi v náběhu. Tentokrát jeho centr končí dokonce až za brankovou lajnou. Ani jeden z hráčů tam neměl šanci balon zasáhnout.

88
    Podobně jako v desáté minutě zápasu si vedl míč z pravé straně do středu Christofi. Následně ale přišel centr za zadní tyč, kde byl ale Mitidis přistižen v ofsajdu.

87
    Domácí celek je hlasitě podporován svými příznivci, ale zatím to není nic platně. Kypr se nemůže usadit na útočné polovině.

86
    Domácím se ale nedaří přejít s míčem na kopačce až do vápna. Nyní s navíc nedovoleně pomohl Kastanos.

85
    Tlak Kypru stoupá. Mitidis byl v dobré pozici v šestnáctce, ale těsně před hlavou vyboxoval míč z nebezpečné pozice Akpalu.

84
    Oba týmy chtějí hrát více do útoku a tak vznikají nedorozumění v obraně. Nyní se musel zapojit do hry i Aksalu, který odkopl míč před Mitidisem.

82
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Vincent Laban, přichází Onisiforos Roushias.

82
    Také Estonsko mělo svou šanci. Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce střídající Toomet, ale míří jen vedle levé tyče.