Chrudim – Domažlice 2:2 (1:3 po pen.) | Litoměřicko – Benešov 2:3 (2:4 po pen.) | Písek – Štěchovice 3:3 (3:4 po pen.)
Olympia Radotín – Vyšehrad 5:1 (kon.) | Králův Dvůr – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Hořovicko – Převýšov 1:2 (kon.)
Tachov – Dobrovice 6:2 (kon.)
FK Hořovicko
1:2 (1:2)
SK Převýšov
Sobota 25.03.2017, 15:00Česká fotbalová liga • 20. kolo

Ve druhé půli jsme se již žádné další branky nedočkali a úroveň utkání nám také celkem klesla. Ani jeden z celků si žádné závažné šance nepřipsal, takže si hosté odvážejí celkem zasloužené tři body, o jejich zisku rozhodli v prvním poločase. Hořovicko podalo bojovný výkon, který však na soupeře nestačil. Děkuji za pozornost a pro dnešek je to ode mě všechno. Přeji příjemný zbytek dne. (16:57:19)

90+2

90+2
    Dlouhý nákop dobře udržel Jakub Vaníček a domácí vybojovali autové vhazování poblíž vápna soupeře.

90+1
    Domácí se na útočné polovině dostali k míči pouze za pomoci nedovoleného zákroku.

90
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Labík, přichází Lukáš Vyšehrad.

89
    Přetažený centr hostujícího celku končí až v zámezí, takže bude vykopávat Milan Herco.

88
    Luděk Kaufman poslal z vlastní poloviny dlouhý míč, který ale dokázali hosté odvrátit.

87
    Jakub Vaníček byl sice v souboji přistrčen, leč sudí Vaňkát faul nepíská.

86
    Žádné ohrožení domácí branky po rohovém kopu nepřišlo, nicméně minuty ubíhají velmi rychle.

85
    Převýšovským se podařilo získat další rohový kop a drží Hořovicko daleko od své branky.

84
    Po centru do pokutového území se sice hostující fotbalista dostal k hlavičce z nadějné pozice, ale míč poslal nad břevno.

84
    Hosté vybojovali další nedovolený zákrok kousek od rohového praporku a snaží se závěr zápasu trávit na útočné polovině.

83
    Tomáš Březina se dostal před soupeře za pomoci nedovolených prostředků a Vaňkát mu uděluje žlutý trest.

82
    Po zákroku Tomáše Březiny signalizuje pomezní sudí autové vhazování pro hosty.

81
    Převýšov měl k dispozici další roh, po němž se i jeden z jeho hráčů dostal k hlavičce, ale slabý pokus chytá Herco.

80
    Hosté poslali ostrý centr z pravé strany, který domácí obrana dokázala odvrátit na rohový kop. Po něm již Převýšov soupeře neohrozil.

79
    Domácí vybojovali rohový kop, nicméně nedokázali po něm vymyslet žádnou zajímavou akci.