Opava – Zlín 0:0 (4:5 po pen.) | Teplice – Ostrava 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 1:1 (5:4 po pen.)
Karviná – Hlučín 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 1:2 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
Příbram – Jihlava 1:0 (kon.)
FK Příbram
1:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 25.03.2017, 14:00 • Na Litavce • Celostátní liga staršího dorostu • 22. kolo

87
    Vzápětí střídají také hosté. Ze hřiště odchází Radek Křivánek, přichází Adam Průša

87
    Střídání na straně Příbrami. Ze hřiště odchází střelec jediné branky dnešního utkání Jan Matoušek, nahradí ho Dominik Hloušek. (17:30:10)

77
    Znovu bude střídat FC Vysočina Jihlava. Ze hřišti odchází Marek Kafoněk, přichází Radek Matulka.

67
    Další střídání si připravili také hosté. Ze hřiště odchází Tomáš Lorenc, přichází Pavel Časta.

67
    Domácí si přichystali hned dvojí střídání. Ze hřiště odchází Matěj Polidar, přichází Martin Polák. Dále hřiště opouští Petr Janota, jehož místo na hřišti zaujme Michal Rataj.

64
    Druhé střídání ze strany Vysočiny. Hřiště opouští Kryštof Pejřimovský, jeho místo zaujme Daniel Fikar.

59
    První střídání v zápase provede Jihlava. Ze hřiště odchází Petar Bojo, přichází Tomáš Smejkal.

58
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN MATOUŠEK.

54
    První žlutou kartu vyfasoval hostující Kryštof Pejřimovský.

46

Domácí celek je jednoznačně aktivnějším mužstvem, ale v uplynulých pětačtyřiceti minutách se mu branku vstřelit nepodařilo. Uvidíme jestli obrana Jihlavy bude i nadále stejně tak pevná. Druhý poločasu začne přibližně v 15:06.