Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.) | Washington – Arizona 4:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Chicago 7:0 (kon.) | Nashville – San Jose 7:2 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:1 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – Dallas 1:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
5:2 (2:1, 3:1, 0:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 26.03.2017, 00:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Československá stopa v utkání:
    Žádný zástupce z České republiky či Slovenska v dnešním zápase nenastoupil. (03:52:18)

1. Jack Eichel (BUF) 2+1
    2. Ryan O'Reilly (BUF) 1+1
    3. Tyler Ennis (BUF) 0+2

Je dobojováno! Ve třetí třetině jsme již žádnou branku neviděli. Domácí si pohlídali náskok a hostům prakticky nic nedovolili. Já Vám děkuji za pozornost a někdy u dalšího on -line přenosu na shledanou.

59:00
    Probíhá poslední minuta a hosté jsou v útočné třetině domácích. Domácí se však záhy vysvobozují.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu. O vítězi je pravděpodobně rozhodnuto, oba týmy již spíše utkání dohrávají.

57:40
    Nyní je trma vrma před Lehenrem, který má puk pod svou lapačkou.

56:58
    Další šance domácích, domácí hráč se dostal k puku u pravé tyče, ale trefuje brankáře McElhinneyeho.

56:00
    Po komerční přestávce se hra opět rozběhla.

55:32
    Domácí se po delší době připomněli před brankou McElhinneyeho.

54:33
    Nyní nesledujeme žádnou strhující podívanou. Po dvou plodných třetinách na branky je to ve třetí třetině úplně jiný hokej.

52:41
    Hosté se mohli dostat do zajímavé šance,ale nerozuměli si v přihrávce, respektive hráč přihrávku dobře nezpracoval.

51:48
    Domácí se již moc neženou směrem do útoku a čekají co předvede soupeř.

50:04

49:43
    Domácí se mohli dostat do čtyř brankového vedení, jeden z hráčů nastřelil levou tyč!

49:35
    Hosté se velmi blízko dostali k brance, pokus o střelu byl sražen domácím hráčem.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:31
    Hosté utvořili přesilovkový vzorec, ale je to bez střely na bránu.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 8. R. O'Reilly (Ennis, Okposo), 10. E. Kane (Bogosian, R. O'Reilly), 23. Eichel (D. Kulikov, Okposo), 26. D. Kulikov (Ennis, Eichel), 34. Eichel (Reinhart, Falk) – 10. Co. Brown, 23. Matthews (Hunwick, W. Nylander)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Bogosian, Falk, Gorges (A), D. Kulikov, Austin – Moulson, Girgensons, Carrier – E. Kane, Rodrigues, B. Gionta (C) – M. Foligno, Eichel, Reinhart – Ennis, R. O'Reilly (A), Okposo.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (21. McElhinney) – C. Carrick, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Marčenko, Hunwick (A) – Ben Smith, Boyle, M. Martin – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander.

Rozhodčí: Hebert, Skilliter – Devorski, Cherrey

Diváci: 19 070