Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.) | Washington – Arizona 4:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Chicago 7:0 (kon.) | Nashville – San Jose 7:2 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:1 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – Dallas 1:2 (po pr.)
New Jersey Devils
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Carolina Hurricanes
Neděle 26.03.2017, 00:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:11 (03:45:24)

1. Sebastian Aho (CAR) 2+0
    2. Jeff Skinner (CAR) 1+0
    3. Travis Zajac (NJD) 1+0

Třetí třetinu začali lépe domácí, kteří měli několik šancí, jenže pak ujel Skinner a poslal Hurikány do vedení. Od té doby byli lepší hosté, kteří přidali ještě jednu branku a vyhrávají dnešní duel. Po dnešním utkání je tedy jasné, že se New Jersey Devils do play-off nepodívají. Doufám, že jste se u dnešního přenosu nenudili. Nezapomeňte si přetočit čas o hodinu vpřed a někdy u dalšího textového přenosu na počtenou!

59:23
    Rozhodčí změnili rozhodnutí o zakázaném uvolnění a Schneider se vrací do brány.

59:07
    Carolina vyhodila puk přes celé hřiště, vedle prázdné brány a je pískáno zakázané uvolnění.

58:32
    Střelu od modré Läck vyráží do rohu hřiště.

57:56
    Devils se však nepovedlo vhazování a o puk musí bojovat u hrazení.

Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina odskakuje do dvoubrankového vedení. SEBASTIAN AHO dostal puk po nepřehledné akci na pravý kruh a střelou po ledě překvapil Schneidera. Pro fisnkého mladíčka je to dnes již druhý gól. Asistence: Derek Ryan.

55:35
    Domácí se teď velkými obtížemi dostali před Läcka, který musel vyřešit dobrou akci Pietila.

54:50
    Hurikáni rozvážně zakládají útok z vlastní modré čáry.

54:12
    Staal se dostal před Schneidera, ale puk mu byl odebrán.

53:21
    Hall se dostal do útočné třetiny, ale nahrávka se mu nepovedla a hra se otáčí.

52:45
    Lindholm se z pravé strany pokusil vystřelit, mimo.

52:24
    Skinner se opět snažil dostat do úniku, ale byl tentokrát zastaven.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 38. Zajac (Hall) – 23. Aho (E. Lindholm, Di Giuseppe), 50. Skinner, 57. Aho (D. Ryan)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Merrill, Santini, J. Moore, Severson, Prout – Hall, Zajac, Palmieri – Blandisi, Henrique, B. Bennett – Quenneville, Zacha, Noesen – Wood, Coleman.
    Carolina Hurricanes: Läck (C. Ward) – Slavin, Pesce, Hanifin, Faulk, Dahlbeck, R. Murphy – B. McGinn, J. Staal, Teräväinen – Aho, E. Lindholm, Di Giuseppe – Skinner, D. Ryan, Stempniak – Nordström, V. Rask, P. Brown.

Rozhodčí: Joannette, Morton – Sericolo, Pancich

Diváci: 15 088